تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

سرانجام با درخواست فدراسیون فوتبال ایران موافقت شد:

تغییر زمان دیدار ایران - ازبکستان برای همزمان نشدن با شب قدر

فیفا با تغییر زمان دیدار ایران - ازبکستان در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ که همزمان با شب قدر بود، موافقت کرد و این دیدار یک روز زودتر انجام خواهد شد.

تغییر زمان دیدار ایران - ازبکستان برای همزمان نشدن با شب قدر

به گزارش خبرنگار ائل، با توجه به اینکه همزمانی دیدار ایران و کره جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه با شب عاشورا که چالش‌های زیادی را برای فدراسیون فوتبال ایجاد کرد، بالاخره با تغییر تاریخ دیدار ایران و ازبکستان در بازی برگشت این رقابت‌ها موافقت شد، دیداری که قرار بود در شب قدر برگزار شود.

طبق برنامه اعلام شده از سوی فیفا قرار بود دیدار ایران و ازبکستان در تاریخ 13 ژوئن 2017 (23 خردادماه 96) و همزمان با شب قدر و شب ضربت خوردن حضرت علی (ع) در تهران انجام شود. باتوجه به اینکه این تاریخ هم چالش برانگیز بود، فدراسیون فوتبال با فیفا رایزنی کرد تا تاریخ دیدار ایران - ازبکستان را تغییر دهد و در نهایت فدراسیون جهانی فوتبال با تغییر تاریخ این دیدار موافقت کرد. با اعلام تاریخ جدید از سوی فیفا دیدار ایران و ازبکستان قرار است 12 ژوئن (22 خردادماه) برگزار شود تا برگزاری این دیدار با شب قدر همزمان نشود.

این اطلاع‌رسانی در حالی از سوی فیفا صورت گرفته که پیش از قرار گرفتن برنامه جدید در سایت فدراسیون جهانی، به فدراسیون‌های مرتبط با این موضوع اطلاع‌رسانی می‌شود، اما گویا فدراسیون فوتبال ایران تاکنون در این  باره اطلاع‌رسانی نکرده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***