تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

در نشست خبری قبل از بازی مطرح شد؛

قلعه نویی: سپاهان در فوتبال تیم خوبی دارد/ ویسی از دوستان خوب من است

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: حیف است سپاهان روند قدیمی باشگاه خود را ادامه نداد ولی در فوتبال تیم خوبی دارند.

قلعه نویی: سپاهان در فوتبال تیم خوبی دارد/ ویسی از دوستان خوب من است

به گزارش خبرنگار ائل، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: افتخارم این است که قبلا سرمربی سپاهان بودم و امیدوارم همیشه موفق باشد چون به معنای واقعی یک باشگاه است و باشگاهی است که دوست دارد به ورزش کشور کمک کند. حیف است سپاهان روند قدیمی باشگاه خود را ادامه نداد ولی در فوتبال تیم خوبی دارند. 

وی افزود: سپاهان یک تیم سرعتی و جوان دارد و اگر بازیکنانم خوب دوندگی نداشته باشند دچار مشکل می شویم و از بازیکنانم در چند روز اخیر خواستم که از فضای بازی قبلی خارج شوند و تاکید کردم که به بازی پیش روی فکر کنند.

سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: ما باید به بازی فردا فکر کنیم و پس از آن به بازی با نفت و گاز گچساران فکر کنیم.

قلعه نویی تصریح کرد: تراکتور هرچه در شرایط مسابقه باشد به شرایط آرمانی می رسد و امیدوارم با یک بازی منطقی 3 امتیاز را کسب کنیم تا به امتیازات لازم دست یابیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی تاکید کرد: ویسی از دوستان خوب من است و استراتژی تیم ما خارج از خانه این است که ابتدا گل نخوریم و سپاهان هم این وضعیت را دارد.

وی ادامه داد: انگیزه ای که تیم ها مقابل تراکتور دارند مقابل هیچ تیمی دیگر ندارند و این یک ارزش خوبی برای تیم ما محسوب می شود. ما هم بازیکنان سرعتی داریم و هم سرعتی و هم سر زن و اگر شرایط جوی خوب باشد می توانیم بازی زیبایی ببینیم.

قلعه نویی اظهار داشت: ما معتقدیم یک بازی مقابل سایپا را خوب نبودیم و بقیه بازی هایی که حتی مساوی کردیم لایق برد بودیم. تیم تراکتور اگر چمنی مثل آزادی داشت می توانستیم راحت قول قهرمانی بدهیم چون بازیکنان تکنیکی داریم ولی در چمن نامناسب بازیکنی مثل سروش تفاوتی با یک بازیکن معمولی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: هر مربی باید پازل تاکتیکی داشته باشد و بر اساس افکار تاکتیکی بازیکنانش را چینش کند. فرزاد حاتمی اگر قدر خودش را می دانست می توانست مثل علی دایی سالیان سال در خط حمله بهترین باشد. خیلی از تیم ها هستند که از نظر نفراتی بهتر از تیم ما هستند و نباید با برخی سوال ها روی تیم ما فشار ایجاد کرد. تیم ما یک ستاره دارد و آن هم تراکتور است و هوادارانش، باید تلاش کنیم این ستاره بدرخشد.

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: سروش رفیعی این توانایی را دارد که در فوتبال اروپا بازی کند. کیفیت بازیکنانی مثل ایران پوریان و خالد شفیعی را در نظر بگیرید که چه عملکرد خوبی دارند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***