تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

جهت همکاری اقتصادی:

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با مدیران اتاق بازرگانی تشکیل جلسه داد

مدیرعامل باشگاه تراکتوسازی تبریز در جهت رفع مشکلات مالی تراکتورسازان دست به اقدامی جدید زد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با مدیران اتاق بازرگانی تشکیل جلسه داد

به گزارش خبرنگار ائل، صبح دیروز جلسه‌ای به دعوت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز بنابه درخواست باشگاه با حضور صمد حسن‌زاده، برزگر و ابراهیمی، داداش برادر اعضای هیئت‌رئیسه اتاق بازرگانی برگزار شد.

از طرف باشگاه آجورلو، علی سلمانی، شهریاری، ذوالفقاری، یداللهی و نصیری و از طرف بیمه رازی صابر قدس و همراهان و نمایندگان باشگاه تخفیف تراکتور در این جلسه حضور داشتد.

آجورلو با اشاره به اینکه باهدف دریافت کمک به‌صورت وجه نقد و یا کالا از صاحبان صنایع استان در این جلسه حضور نیافته است اظهار داشت: مشارکت در امر افزایش بهره‌وری و کمک به صنایع استان جهت ارتقای محصولات و فروش بیشتر و درنتیجه سود خالص بیشتر هدف باشگاه است که از محل مازاد سود، باشگاه تراکتورسازی نیز انتفاع ببرد.

راه‌های هم‌افزایی و کمک به صنایع استان و به طبع آن باشگاه تراکتورسازی از طریق استفاده از بیمه هواداری تراکتور در بیمه رازی، استفاده از پوزهای کوثر و هدایت مقداری از سرمایه‌های درگردش به سمت حساب‌های هواداری کوثر و از طریق باشگاه تخفیف کمک به هواداران جهت استفاده از تخفیفات در کلیه مراکز خرید از دیگر برنامه‌های باشگاه در این جلسه عنوان شد.

حسن‌زاده ضمن تأیید این روش‌ها جهت بهره‌وری دستور تشکیل کارگروه ویژه اقتصادی جهت عملیاتی نمودن مسائل فوق از طریق باشگاه و کارشناسان اتاق بازرگانی صادر نمود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***