تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی؛

ذوالفقاری: سهمیه حضور هواداران تراکتور در ورزشگاه محدود نیست

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اعلام کرد سهمیه حضور هواداران این تیم در ورزشگاه آزادی در دیدار امروز با استقلال تهران محدود نیست.

ذوالفقاری: سهمیه حضور هواداران تراکتور در ورزشگاه محدود نیست

به گزارش خبرنگار ائل، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با اشاره به جزئیات جلسه هماهنگی پیش از بازی با استقلال اظهار داشت: شب گذشته در جلسه هماهنگی پیش از بازی حضور پیدا کردیم که در این جلسه مسئولان شورای تأمین استان تهران و باشگاه استقلال حاضر بودند.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد که سهمیه هواداران تراکتورسازی برای حضور در ورزشگاه آزادی محدود نیست و آن‌ها می‌توانند تا زمانی که هواداران استقلال نتوانستند سکوهای ورزشگاه را پر کنند به ورزشگاه بیایند بنابراین با توجه به اینکه پیش بینی می‌شود استقلالی‌ها نتوانند ظرفیت ورزشگاه را کاملاً پر کنند از هواداران تراکتورسازی دعوت می‌کنیم با خیال راحت به ورزشگاه بیایند.

ذوالفقاری تصریح کرد: همچنین سکوهای شماره 25 تا 35 در طبقه‌های اول و دوم به هواداران تراکتورسازی اختصاص یافت و مقرر شد سکوهای 24 و 36 نیز خالی از هوادار بماند تا بین هواداران دو تیم فاصله‌ای باشد.

مدیر تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: از مسئولان شورای تأمین استان تهران نیز تشکر می‌کنیم که تمهیدات لازم را برای حضور هواداران تراکتورسازی اندیشیدند و همکاری‌های لازم را در این خصوص انجام دادند.

همچنین از هواداران تراکتورسازی نیز درخواست می‌کنیم همکاری‌های لازم را برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقه با مسئولان مربوطه داشته باشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***