تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

الکساندر دوگین:

پوتین پیشنهاد همکاری راهبردی به ترکیه داده است

الکساندر دوگین، فیلسوف و استراتژیست معروف روسیه گفت که رئیس‌جمهور این کشور به ترکیه پیشنهاد همکاری راهبردی داده و دست دوستی به‌سوی آن دراز کرده است.

پوتین پیشنهاد همکاری راهبردی به ترکیه داده است

به گزارش ائل ، الکساندر دوگین، فیلسوف و استراتژیست معروف روسکه به عنوان میهمان در نشست فراکسیون حزب عدالت و توسعه در مجلس شرکت کرده بود در پاسخ به سؤالات خبرنگاران در مورد اینکه "آیا پیغامی از جانب رئیس‌جمهور روسیه برای ما آورده‌اید؟" گفت: «پوتین پیام زبانی نفرستاده، بلکه با اقدامات اخیر، پیام عملی خود را رسانده است.»


وی افزود: «مهم‌ترین بخش پیام این است که پوتین به ترکیه پیشنهاد شراکت راهبردی و دست دوستی داده است. معنای شریک راهبردی را همه می‌دانند. این را باید قشر کارشناس و روشنفکران ارزیابی کنند.»

وی که از بخش‌های مختلف ساختمان پارلمان که شب کودتای 15 ژوئیه از سوی فرقه تروریستی فتو مورد حمله قرار گرفت نیز دیدن کرده بود، در مورد عضویت ترکیه در ناتو و اینکه آیا این امر با مواضع ترکیه تنافض ندارد؟ گفت: «این نظر شماست. شما یک دولت ملی مستقل هستید. مجلس ترکیه به خوبی می‌داند چه کسانی از عاملان بمباران ساختمان این مجلس حمایت می‌کند، اما مطمئناً آن‌ها روس نیستند.»

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***