تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

" حسین مشتاقی " به جمع شهدای مدافع حرم نکا پیوست

فرمانده سپاه نکا با تسلیت شهادت مدافعان حرم مازندران، گفت: حسین مشتاقی به‌عنوان شهید مدافع حرم شهرستان نکا معرفی شد.

 " حسین مشتاقی " به جمع شهدای مدافع حرم نکا پیوست

به گزارش ائل به نقل از تسنیم، سرهنگ پاسدار سید ابراهیم شریفی، با بیان اینکه اقتدار نظام و هر آنچه داریم از خون شهدا است, اظهار داشت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید قدردان شهدا و خانواده‌های آنها باشیم.

وی افزود: فرهنگ اسلام ناب محمدی فرهنگی عاشورایی بوده و طبق فرمایشات معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران هر جا که ندای مظلومی بلند شود ما هستیم و از ملت مظلوع  دفاع می‌کنیم.

شریفی تصریح کرد: امروز اگر جانفشانی و ایثارگری‌های رزمندگان مدافع حرم نبود، چیزی از حرم اهل بیت (ع) در سوریه و عراق باقی نمانده بود و طبق فرمایش مقام معظم رهبری اگر امروز دفاع ما برون مرزی نباشد باید در مرزهای کشورمان مقابل داعشی و تکفیری‌ها بایستیم.

فرمانده سپاه نکا گفت: امروز جوانان انقلابی بسیار تمایل دارند تا به نبرد با دشمن به سوریه اعزام شوند زیرا اعتقاد دارند اگر در 1400 سال پیش که دشمن  بیشترین ستم و جسارت را  به حضرت زینب (س) کرد، حضور نداشتند اما اکنون می‌توانند از حریم و حرم  ایشان و مردم مظلوم دفاع کنند. 

شریفی تصریح کرد: این حضور و شوق جوانان انقلاب نشان می‌دهد هنوز فرهنگ عاشورایی فراموش نشده و نخواهند گذاشت کوچکترین بی حرمتی به حرم شود.

فرمانده سپاه نکا بیان داشت: در دفاع از حرم ما سه شهید و چند جانباز را تقدیم اسلام کردیم که شهید سالخورده، فیروز آبادی و مشتاقی در دفاع از حرم  به مقام شهادت دست یافتند.

وی افزود: مردم و جوانان باید بدانند اینها دارای خانواده بودند اما به همه مسائل و دلبستگی‌های دنیوی پشت پا زدند تا موجب امنیت، آسایش و اقتدار اسلام در جهان شوند.

فرمانده سپاه شهرستان نکا با اشاره به پیگیری مشتاقانه مردم برای وداع به شهید مدافع حرم این شهرستان, بیان داشت: مراسم وداع با شهید زمانی بوده که پیکر شهید به کشور و شهرستان برگردانده شود.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***