تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

آیت‌الله شبستری:

اهمیت مرحله دوم انتخابات کمتر از مرحله اول نیست/حضور مردم در دور دوم انتخابات بازتاب جهانی دارد

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مردم وظیفه شناس، وفادار به نظام اسلامی و ولایتمدار و آگاه در سرنوشت خود دخالت کنند و در پای صندوق با صلابت و اقتدار نمایندگان خود را انتخاب می‌کنند که این حضور بازتاب جهانی خوبی دارد.

 اهمیت مرحله دوم انتخابات کمتر از مرحله اول نیست/حضور مردم در دور دوم انتخابات بازتاب جهانی دارد

به گزارش ائل به نقل از تسنیم، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری  با اشاره به اینکه تا این لحظه مردم حضور گسترده‌ای در صندوق‌ها داشته‌اند اظهار داشت: مردم در حوزه‌های دیگر هم حضور خوبی دارند و به ندای رهبری لبیک گفته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه اهمیت مرحله دوم کمتر از مرحله اول نیست تصریح کرد: مردم حضور یابند و کار ناتمام مرحله اول را تکمیل کنند.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی افزود: مردم وظیفه‌شناس، وفادار به نظام اسلامی و ولایتمدار و آگاه در سرنوشت خود دخالت کنند در پای صندوق با صلابت و اقتدار نمایندگان خود را انتخاب می‌کنند که این حضور بازتاب جهانی خوبی خواهد داشت.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه مردم به وظیفه خود عمل می‌کنند و امیدوارم نمایندگان منتخب نیز در برابر وفاداری مردم به وظایف خود به خوبی عمل کنند گفت: منتخبان مردم از فردا باید در برطرف کردن مشکلات مردم بیش از پیش تلاش کنند.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***