تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم:

شهربه‌شهر کاندیداهای اصلح را معرفی کرده‌ام/ فردا روز پیروزی ملت است

منتخب مردم تبریز در مجلس دهم با بیان اینکه شهر به شهر حضور یافته و با معرفی افراد اصلح، برای مشارکت پرشور مردم نیز تلاش کرده ام، گفت: منتظریم تا مردم با حضور گسترده افراد توانمند و کارآمد را انتخاب کنند که فردا روز پیروزی برای ملت خواهد بود.

 شهربه‌شهر کاندیداهای اصلح را معرفی کرده‌ام/ فردا روز پیروزی ملت است

به گزارش ائل  به نقل از تسنیم،احمد علیرضا بیگی در حاشیه حضور در شعبه اخذ رای مسجد آیت الله انگجی تبریز،  با بیان اینکه معمولا مشارکت در دور دوم انتخابات طبق روال گذشته کاهش می یابد، اظهار داشت: چون رقابت دو طرف جدی است، هواداران دو طرف به میدان می آیند و انتخابات پرشوری را شاهد خواهیم بود که به استحکام ملی و امنیت جمهوری اسلامی منجر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه فارغ از نتیجه انتخابات، مشارکت مردم جایگاه بین المللی ایران را ارتقا می بخشد، افزود: ایمان داریم افرادی که برای جمهوری اسلامی دلسوزی کرده و برای تداوم راه امام و شهدا و تبعیت از مقام معظم رهبری حضور یافته و رای خود را به صندوق بیاندازند، باقیمانده مجلس را نیز تکمیل کنند.

منتخب مردم تبریز در مجلس دهم، مجلس به عنوان عصاره فضیلت ملت در برابر مشارکت مردم باید به وظایف خود به خوبی عمل کند، گفت: منتخبان جدید باید نقاط ضعف را در مجالس گذشته رفع کرده و در مسیر مصالح ملی و پشتوانه ای برای اقتصاد مقاومتی باشند.

استاندار سابق آذربایجان شرقی، وعده های انتخاباتی برخی کاندیداها و دولت را یادآور شد و با اشاره به اینکه استکبار جهانی به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست، تصریح کرد: افرادی که از طرف آمریکا وعده می دهند، اکنون واقعیت ها لخت و عریان خود را نشان داده است، خود را به زحمت می اندازند و قطعا در انتخابات ریاست جمهوری آینده هم خود را نشان خواهد داد.

بیگی با بیان اینکه شهر به شهر حضور یافته و با معرفی افراد اصلح، برای مشارکت پرشور مردم نیز تلاش کرده ام، خاطر نشان کرد: منتظریم تا مردم با حضور گسترده افراد توانمند و کارآمد را انتخاب کنند که فردا روز پیروزی برای ملت خواهد بود.با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***