تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

ائل گزارش می دهد؛

همه چیز درباره حریف ازبک تراکتورسازان در لیگ قهرمانان آسیا/ پاختاکور قهرمان لیگ ازبکستان

تیم پاختاکور ازبکستان حریف تیم تراکتورسازی تبریز در جام باشگاه های آسیا، صدرنشین لیگ اصلی این کشور می باشد و سرسخت ترین حریف نماینده ایران به حساب می آید.

همه چیز درباره حریف ازبک تراکتورسازان در لیگ قهرمانان آسیا/ پاختاکور قهرمان لیگ ازبکستان

به گزارش خبرنگار ائل، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در مسابقات جام باشگاه های آسیا ۲۰۱۶ یکی از نمایندگان کشورمان در این دوره از مسابقات می باشد که باید با رقبای سختی رو به رو شود.

یکی از حریفان سر سخت تیم تراکتورسازی تبریز، پاختاکور ازبکستان می باشد که این تیم در اکثر دوره های مسابقات جام باشگاه های آسیا حضور داشته است.

تیم پاختاکور ازبکستان در سال ۱۹۵۶ تاسیس شده است و در حال حاضر نیز، باتیر رخیموو مالک اصلی این باشگاه ازبک می باشد. گئورگی کسلوسکی سرمربی این تیم به حساب می آید.

بازیکنان تیم پاختاکور نیز به شرح ذیل می باشند:

دروازه بان؛ نکیتا راکیبن، الکساندر بولانو و اکمل ترسنباو

دفاع؛ ادنان دارهوچ، لکبر ایسماتلو، الکساندر مرزیاکو، داورن خوشیمو، اگور کریمک، کمال الدین تادیجو، مراد و ولادمیر کزاک

هافبک؛ جلال الدین مشاریبو، جمشید اسکندرو، جاروخیر سخیباو، کاخی ماناردز، شرزود کریمو و استانسلو اندرو

مهاجم؛ ایگور سرگو، باخدیر پارادو و آندر اسلیو

تیم پاختاکور ازبکستان در حال حاضر با ۷۵ امتیاز در رده نخست لیگ این کشور قرار دارد و یکی از تیم های نام آشنا ازبک و البته خطرناک ترین تیم این لیگ نیز نامیده شده است.

اما همانگونه که گفته شد، این تیم به عنوان یکی از اصلی ترین مهره های ازبکستان برای درخشیدن در مسابقات آسیایی است. در لیگ اصلی این کشور نیز همیشه پاختاکور از اصلی ترین مدعیان قهرمانی به حساب می آید.

تیم تراکتورسازی تبریز امسال در گروهی خیلی سخت یا به عبارتی دیگر در گروه مرگ قرار گرفته است، پاختاکور نیز شاید نتواند از اصلی ترین مدعیان قهرمانی به حساب بیاید، اما یکی از اصلی ترین گزینه های برای حضور در مراحل بعدی بعد از گروه می باشد.

نام های نکیتا راکبین دروازه بان این تیم و باخدیر پاردو شاید برای فوتبال دوستان نام آشنایی باشد، در فصل قبل مسابقات جام باشگاه های آسیا نیز این تیم ازبک با نفت تهران هم گروه بوده است.

باخدیر یک بازیکن سرعتی و البته تمام کننده به حساب می آید که در دیدار های این تیم مقابل تیم های ایرانی نیز همیشه برای نمایندگان کشورمان مشکل ساز بوده است.

نیکیتا راکیبن دیگر بازیکن مثمرثمر ازبک ها می باشد که این دروازه بان با موهای بلند اش چهره ای آشناست که فصل پیش نیز مقابل تیم نفت عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته است.

در کل تیم پاختاکور ازبکستان یکی از سخت ترین رقیبان تراکتورسازی تبریز به حساب می آید که بدون شک امیر قلعه نویی سرمربی جدید تراکتورسازان در نشست های خبری نیز تاکید مثبتی برای دیدار های جام باشگاه های آسیا کرده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***