تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

«تیتر زن» تیتر شد/حسین قندی درگذشت

حسین قندی از پیشکسوتان مطبوعات کشور و اساتید حوزه تیتر، بدنبال یک دوره بیماری درگذشت.

«تیتر زن» تیتر شد/حسین قندی درگذشت

به گزارش ائل به نقل از شبکه خبر، انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران به مناسبت درگذشت استاد حسین قندی، اطلاعیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد.

در کمال تأسف و تألم باخبر شدیم استاد گرانقدر و بزرگ، استاد حسین قندی، دار فانی را وداع گفت و جامعه رسانه‌ای کشور را درغم و اندوه فرو برد. استاد حسین قندی، به طورقطع، جزو نوادر رشته ارتباطات و از پرکارترین و پرتلاش‌ترین اساتید این رشته در خطه ایران‌زمین بود که امروز ثمره سال‌ها درس، بحث و کارگاه‌های پرثمر و مفید او در اقصی‌نقاط ایران تبدیل به درخت تناوری از کادر رسانه‌ای حرفه‌ای و توانمند در رسانه‌های مختلف شده است.

آری؛حسین قندی که زمانی رسانه‌های مختلف از جمله روزنامه‌های کثیرالانتشار با تیترهای بسیار گیرای او، آذین می‌شدند و صبر، تلاش، تیزبینی و تأکید دوچندان او بر اخلاق رسانه‌ای را همه اصحاب رسانه شاهد بودند، امروز پس از سال‌ها تحمل درد و رنج ناشی از بیماری آلزایمر به دیار محبوب شتافت و ما اهالی رسانه را با کوله‌باری از غم و اندوه و البته بار مسئولیت دو چندانی در قبال هزاران مسئله‌ای که باید رسانه‌ها بدان بپردازند و تیتر اخبار خود کنند، تنها باقی گذارد و جاودان شد.

انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران، ضمن عرض تسلیت به خانواده این استاد فرزانه وعموم جامعه رسانه‌ای کشور، بر نکته‌ای که بارها و بارها آن استاد عزیز بر آن تأکید داشت، تأکید می‌کند و آن التزام عملی و همه‌جانبه به رعایت اخلاق رسانه‌ای و تهذیب در فضای کار حرفه‌ای رسانه‌ها است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***