تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی:

نتایج آزمون استخدامی شهرداری ها امروز اعلام می شود / در حال حاضر برنامه ای برای تبدیل روستاها به شهر نداریم

مرتضی موحدنیا در نشست خبری گفت: نتایج آزمون استخدامی شهرداری ها امروز از طریق سایت اطلاع رسانی استانداری آذربایجان شرقی اعلام می شود و برگزیدگان، مراحل اداری لازم را طی خواهند کرد تا روند گزینش آنها تکمیل شده و مشغول به کار شوند.

نتایج آزمون استخدامی شهرداری ها امروز اعلام می شود / در حال حاضر برنامه ای برای تبدیل روستاها به شهر نداریم

به گزارش ائل پرس، مرتضی موحدنیا در جمع خبرنگاران در مورد احداث شهرداری های جدید اظهار کرد: در طول یک سال گذشته 35 روستا از نظر ما حائز شرایط تبدیل شدن به شهر و ایجاد شهرداری بودند که آنها را به وزارت کشور معرفی کردیم.

وی ادامه داد: از بین روستاهای معرفی شده به وزارت کشور، تنها با تاسیس 3 شهرداری در آچاچی در میانه، مبارکه  در ملکان و جوان قلعه در عجب شیر موافقت شد و بقیه 32 روستای معرفی شده،  همانند گذشته توسط دهیاری ها اداره خواهد شد.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: برای تامین نیروی انسانی شهرداری های جدید التاسیس، طبق مصوبه معاونت راهبردی ریاست جمهوری آزمون استخدامی برگزار شد تا عدالت استخدامی در این موضوع رعایت گردد.

وی افزود: نتایج این آزمون استخدامی مشخص شده و امروز از طریق سایت اطلاع رسانی استانداری آذربایجان شرقی اعلام می شود.

موحدنیا یادآور شد: برگزیدگان در این آزمون، مراحل اداری لازم را طی خواهند کرد تا روند گزینش آنها تکمیل شده و مشغول به کار شوند.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی تاکید کرد: در حال حاضر برنامه ای برای تبدیل روستاها به شهر نداریم و به دنبال توانمندسازی دهیاری ها هستیم.

وی در پایان تصریح کرد: دهیاری ها به عنوان یک شهرداری کوچک، همان وظایف شهرداری را دارند و با توانمندسازی دهیاری ها، امورات عمرانی در روستاها پیگیری می شود.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***