تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

در ویژه برنامه گرامیداشت روز خبرنگار مطرح شد؛

شهرتی فر: خبرنگاران نباید دچار خود سانسوری شوند

فرماندار شهرستان تبریز گفت: خبرنگاران نباید در نوشته های خود دچار خود سانسوری شوند.

شهرتی فر: خبرنگاران نباید دچار خود سانسوری شوند

به گزارش ائل پرس به نقل از مهر، رحیم شهرتی فر ظهر چهارشنبه در ویژه برنامه گرامیداشت روز خبرنگار که توسط کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و آموزشی شورای اسلامی کلانشهر تبریز برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار داشت: اگر رسانه ها مدیران را نقد نکنند مردم از واقعیت ها بی اطلاع می مانند.

 وی همچنین در ادامه افزود: رسانه ها و خبرنگاران باید به تمام مسائل و مشکلات در زمان مقرر خود پرداخت کنند.

فرماندار شهرستان تبریز با اشاره به نقش خبرنگاران در جامعه اسلامی گفت: خبرنگاران در جامعه اسلامی وظیفه امر به معروف و نهی را بر عهده دارند.

شهرتی فر ابراز داشت: خبرنگاران اگر در جامعه آزادی بیان داشته باشند، می توانند عملکرد مدیران را نقد کنند تا مردم نیز در انتخاب نماینده های خود دچار اشتباه نشوند.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: امیدواریم اصحاب رسانه نقد منصفانه ای در خصوص مدیران و خدمتگذران دولتی داشته باشند تا شاهد اصلاح امور شهری باشیم.

فرماندار شهرستان تبریز با اشاره به برخی وابستگی های جناحی و مالی تعدادی از رسانه های استان خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از رسانه ها به علت برخی وابستگی ها به شهرداری نمی توانند عملکرد آنها را نقد کنند.

شهرتی فر در پایان اظهار داشت: خبرنگاران باید عملکرد سازمان های دولتی، رفتار مدیران و کارکنان سازمان ها را نقد کنند تا شاهد عملکردهای اصلاح شده آنها باشیم.     

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***