تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

فرمانده سپاه عاشورا در آئین گرامیداشت شهدای اصناف استان:

کریمیان:پیام‌رسانی سیره شهدا وظیفه همه است

فرمانده سپاه عاشورا در آیین گرامیداشت ۵۰۰ شهید اصناف آذربایجان شرقی در بازار مظفریه تبریز با اشاره به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب که «زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست»، گفت: پیام رسانی راه و سیره شهدا وظیفه همه ماست.

کریمیان:پیام‌رسانی سیره شهدا وظیفه همه است

به گزارش ائل پرس به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا ، سردار غلام عسکر کریمیان با تاکید به اینکه شناساندن راه شهدا و ترویج فرهنگ دفاع مقدس وظیفه همه است، این رسالت خطیر را وظیفه اساسی رزمندگان دفاع مقدس دانست و افزود: اگر رزمندگان دوران دفاع مقدس باید همچون حضرت زینب(س) پیام شهدا را در جامعه تبیین کنند چراکه حضرت زینب(س) واقعه عاشورا را پیام رسانی نمی کرد، امروز نامی از کربلا نبود.

وی پیام رسانی راه شهدا را در عرصه کنونی مهم عنوان و اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از نهضت عاشورایی بود که دوران دفاع مقدس نیز رزمندگان با تاسی از آن فرهنگ در برابر استکبار ایستادند و این نکته باید امروز به خوبی تبیین و شناسانده شود.

سردار کریمیان با توجه به برگزاری یادواره اصناف در بازار مظفریه تبریز و با اشاره به عبارت « شرف المکان بالمکین»، گرامیداشت یاد و خاطره شهدا را در این مکان موجب ارتقا آن خواند.

یادواره شهدای اصناف و بازاریان آذربایجان شرقی با حضور سردار نقدی رئیس بسیج مستضعفین کشور و سردار غلام عسکر کریمیان فرمانده سپاه عاشورا  و جمعی از مقامات کشوری و لشکری استان در سرای مظفریه تبریز(بزرگترین بازار سرپوشیده جهان) برگزار شد.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***