تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

آمادگی صهیونیست‌ها برای آتش‌بس بی قید و شرط

صهیونیست‌ها به وزیر خارجه آمریکا در خصوص آمادگی خود برای آتش‌بس بی‌قیدوشرط خبر داده‌اند.

آمادگی صهیونیست‌ها برای آتش‌بس بی قید و شرط

به گزارش ائل پرس فارس به نقل از شبکه خبری العربیه نوشت ؛ صهیونیست‌ها به «جان کری» وزیر خارجه آمریکا در خصوص آمادگی خود برای آتش‌بس بی‌قیدوشرط خبر داده‌اند.

امروز، دوشنبه در بیست و هشتمین روز حمله رژیم صهیونستی به نوار غزه یک فلسطینی به اتوبوسی در قدس اشغالی حمله کرد و به شهادت رسید. یک اسرائیلی نیز در این حادثه کشته شد.

مبارزان مقاومت فلسطین در پاسخ به تهاجم خونین و بی‌امان رژیم تل‌آویو به نوار غزه همچنان حملات موشکی به اراضی اشغالی را ادامه می‌دهند.

ارتش اسرائیل مدعی ‌است که در درگیری با مبارزان مقاومت فلسطین تاکنون دست کم 66 تن از سربازان خود را از دست داده است، حال آنکه حماس می‌گوید شمار این افراد بیش از 150 نفر است.

جنگنده‌های رژیم اسرائیل از هشتم جولای مناطق بیشماری را در نوار غزه هدف قرار داده‌ و خانه‌های بسیاری را ویران کرده‌اند. تانک‌های رژیم اسرائیل نیز از تاریخ 17 جولای حملات زمینی خود را به این نوار ساحلی آغاز کردند.

حملات خونین رژیم اسرائیل به نوار غزه تاکنون جان بیش از 1800  را گرفته و حدود 10000 نفر را مجروح کرده است.

نوار غزه از سال 2007 در محاصره رژیم اسرائیل است. این محاصره کاهش سطح زندگی، نرخ بی‌سابقه بیکاری و فقر بی‌امان را برای یک میلیون و هشتصد هزار ساکن این منطقه به همراه داشته است.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***