تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

وزیر دفاع سوریه: افراد مسلح مخالف سلاح خود را بر زمین بگذارند و به آغوش وطن بازگردند

وزیر دفاع سوریه طی سخنانی از تمامی افراد مسلح خواست تا سلاح‌های خود را کنار گذاشته و به آغوش وطن بازگردند.

 وزیر دفاع سوریه: افراد مسلح مخالف سلاح خود را بر زمین بگذارند و به آغوش وطن بازگردند

به گزارش ائل پرس ، تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی "ال بی‌سی‌ نیوز" نوشت ؛ "فهد جاسم الفریج" روز جمعه از افراد مسلح گروه‌های مخالف خواست تا سلاح‌های خود را بر زمین بگذارند.

وی گفت که طی سه‌ سال گذشته که درگیری‌ها در سوریه ادامه داشته نیروهای نظامی این کشور اوضاع را به نفع خود تغییر داده‌اند.

وزیر دفاع سوریه که در تماسی تلفنی با تلویزیون رسمی این کشور صحبت می‌کرد از تمام افرادی که همچنان در کنار گذاشتن سلاح و بازگشت به آغوش وطن تردید دارند، از آنها می‌خواهم که به عقل خود رجوع کرده و به دامان وطن برگردند.

الفریج ادامه داد کسانی که گمان می‌کنند آن چیزی که از گروه‌های مسلح قاتل و مجرم باقی مانده قادر به انجام آن چیزی هستند که طی سه سال و 4 ماه گذشته نبوده‌اند، در توهم به سر می‌برند چون جنگ در چارچوب استراتژیکی خود به همت مردان ارتش سوریه به سود وطن به سرانجام رسیده است.

"معاذ خطیب" از سران مخالف سوری چند روز پیش در سخنانی اعلام کرد: گروهی از سران برجسته مخالفان سوری برای دست یافتن به راه حل سیاسی به منظور پایان دادن به درگیری ها در سوریه و نجات کشور، آماده گفت وگو با نظام هستند.

رئیس پیشین ائتلاف مخالفان سوریه همچنین از نظام سوریه خواست تا اگر واقعا به دنبال راه حل سیاسی است، با وی در تماس و ارتباط باشد. خطیب گفت که خود و گروهی از سران برجسته مخالفان سوری آماده مذاکره با نظام برای رسیدن به راه حل هستند.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***