تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

عضو کمیسیون صنایع مجلس

بازنگری قیمت خودرو به بعد از تعطیلات مجلس موکول شد

یک عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی از بررسی بازنگری قیمت خودرو پس از تعطیلات تابستانی نمایندگان مجلس خبر داد که این موضوع بیانگر بلاتکلیفی ۲۵روزه موضوع بازنگری قیمت خودرو است.

 بازنگری قیمت خودرو به بعد از تعطیلات مجلس موکول شد

به گزارش ائل پرس به نقل از تسنیم ؛ پس از اعلام نارضایتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مردم در غیرمنطقی بودن قیمت‌های جدید اعلامی خودرو از سوی شورای رقابت در نهایت موضوع بازنگری فرمول قیمت گذاری خودرو در  جلسه (30 تیرماه ) شورای رقابت به تصویب اعضا رسید و قرار شد یک کارگروه متشکل از سه نماینده از کمیسیون صنایع مجلس و کارشناسان شورای رقابت ظرف 15 روز بازنگری فرمول قیمت گذاری خودرو را انجام دهند و نتایج بررسی خود را در صحن علنی مجلس اعلام کنند.

امروز با گذشت 11 روز از آغاز بازنگری فرمول قیمت گذاری خودرو هنوز این کارگروه مشترک به نتیجه‌ای نرسیده و همچنان اعضا از بررسی قیمت‌ها و فرمول سخن می‌گویند.

نادر قاضی‌پور به‌عنوان یکی از اعضای این کمیسیون مشترک که برای بازنگری قیمت خودرو  تشکیل شده است در خصوص زمان دقیق اعلام نتایج بررسی این کارگروه در بازبینی قیمت خودرو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم می‌گوید: تعطیلات عید فطر باعث شد تا جلسه شورای رقابت برگزار نشود، البته به‌دلیل تعطیلات مجلس بنده بعید می‌دانم که این هفته نیز جلسه شورای رقابت برگزار شود.

وی اضافه کرد: بعد از تعطیلات مجلس موضوع بازنگری قیمت خودرو را در دستور کار خود قرار خواهیم داد.

به نظر می‌رسد داستان دنباله‌دار قیمت خودرو هنوز ادامه دارد و به‌خلاف تمام اظهارات مبنی بر اینکه این موضوع در اسرع وقت بررسی می‌شود شواهد نشان از آن دارد که هنوز مسئولان و به‌ویژه نمایندگان مجلس که نگرانی زیادی در مورد افزایش قیمت خودرو داشتند بررسی مشکلات حوزه‌های انتخاباتی را در اولویت کاری خود قرار داده و سپس به فکر تعیین تکلیف بازار قیمت خودرو هستند.

در مجموع نمایندگان مجلس پس از گذراندن تعطیلات تابستانی شنبه (24 مرداد) ماه در مجلس حاضر خواهند شد و این موضوع بیانگر بلاتکلیفی 25روزه موضوع بازنگری قیمت خودرو است.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***