تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

توسط تراکتورسازی تبریز؛

طراحی و تولید بیل بکهو در تبریز

اين محصول در دو نوع BL۷۵۰ و BL۸۵۰ ، تك و جفت ديفرانسيل با توان ۷۵ اسب بخار توليد و به بازارهاي هدف عرضه مي شود.

طراحی و تولید بیل بکهو در تبریز

به گزارش ائل پرس به نقل از روابط عمومی گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، مديرعامل شرکت خدمات صنعتي گروه تراكتورسازي ايران با اعلام اين خبر گفت: محصول بيل بكهو توسط واحد فني مهندسي شركت خدمات صنعتي تراكتورسازي طراحي و توليد شده است.

حسن مطلب زاده افزود: اين محصول در دو نوع BL750 و BL850 ، تك و جفت ديفرانسيل با توان 75 اسب بخار توليد و به بازارهاي هدف عرضه مي شود.
وي به  85 درصد داخلي بودن محصول نهايي بيل بكهو اشاره كرد و گفت:‌ 85 درصد از قطعات اين محصول در داخل كشور و توسط قطعه سازان داخلي توليد شده است.
مطلب زاده ميزان اشتغال زايي مستقيم خط توليد اين محصول را حدودا 100 نفر اعلام كرد و گفت: ظرفيت خط توليد بيل بكهوي توليدي در شركت خدمات صنعتي تراكتورسازي ايران 300 دستگاه مي باشد.
اين فعال حوزه صنعت استفاده از سازه هايي با استهكام بالا در ساخت بدنه هاي فلزي، استفاده از 2 نوع فيلتر آهن ربايي و  كاسه اي كاغذي در مسير هيدرو ليك و استفاده ازاقلام، قطعات و برندهاي معتبر داخلي و خارجي در توليد اين محصول را از مزيتهاي محصول بيل بكهو دانست.
وي از آمادگي تراكتورسازي ايران به عنوان توليد كننده اين محصول جهت تامين نياز داخلي و حضور در بازارهاي جهاني خبر داد و گفت: با تعريف بازارهاي هدف و در صورت درخواست و وجود متقاضي خدمات صنعتي آمادگي تامين مشتريان داخلي و خارجي را دارد.
مطلب زاده اظهار داشت: توليد ميني لودر جزء برنامه هاي آتي شركت خدمات صنعتي براي حوزه هاي عمراني استان و كشور مي باشد.
مديرعامل شرکت خدمات صنعتي گروه تراكتورسازي ايران با اشاره به فعاليت 5 شركت معتبر داخلي در توليد بيل بكهو در كشور گفت: اين محصول دركارهاي عمراني، حفاري،‌ كانل كشي و در مجموعه هايي نظير شهرداريها، وزارت نفت، راه و شهرسازي كاربرد دارد.
گفتني است اين محصول به قيمت بين يك ميليارد و 135 ميليون ريال تا يك ميليارد و 270 ميليون ريال توسط شركت بازرگاني و فروش گروه صنعتي تراكتورسازي ايران به مشتريان عرضه مي شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***