تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

درخواست شهردار كلانشهر تبريز از شهروندان تبريزي؛

شهردار تبریز : دل مردم تبریز از جنايات اسرائيل و حاميانش خون است

شهردار كلانشهر تبريز از مردم ولايتمدار و انقلابي كلانشهر تبريز دعوت كرد با حضور گسترده خود در راهپيمايي روز قدس تداوم حمايت خود از آرمانهاي مردم مظلوم فلسطين را اعلام نمايند.

شهردار تبریز : دل مردم تبریز از جنايات اسرائيل و حاميانش خون است


به گزارش ائل پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز ؛ صادق نجفي اظهار داشت: جناياتي كه توسط رژيم جعلي صهيونيستي و با چراغ سبز آمريكا و مدافعان دروغين حقوق بشر صورت مي گيرد جنايت عليه بشريت است.

شهردار كلانشهر تبريز با اشاره به جنايات رژيم صهيونيستي در غزه گفت: مردم مظلوم غزه اين روزها به خاك و خون كشيده مي شوند و دل هر مسلماني بخصوص مردم ولايتمدار تبريز از جنايات اسرائيل و حاميانش خون است

شهردار كلانشهر تبريز در ادامه از مردم همیشه در صحنه و ولایت‌مدار این كلانشهر درخواست نمود تا با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز قدس ضمن اعلام حمايت از مظلومان فلسطين جواب دندان‌شکنی به ابرقدرت‌های پوشالی جهان  دهند.

صادق نجفي تصريح كرد : نام‌گذاری روز جهانی قدس توسط امام راحل و بنيانگذار جمهوري اسلامي حرکت حکمت‌آمیزی و آينده نگرانه اي بوده است كه موجبب اتحاد و همبستگي ساليانه مسلمانان جهان در حمايت از مردم مظلوم فلسطين شده است.  

شهردار تبريز با اشاره به ددمنشي هاي رژيم خون خوار صهيونيستي كه همزمان با ماه رمضان بر مردم بي دفاع فلسطين روا مي دارد اظهار داشت : حضور گسترده و باشکوه ملت های مسلمان در راهپیمایی روز جهانی قدس در امسال براي اعلام انزجار از اقدام این رژیم غاصب و محكوميت آن در جهان از اهمیت بالایی برخوردار است.

شهردار كلانشهر تبريز با اشاره به خواهر شهرهاي خواندگي تبريز و غزه گفت: غزه و فلسطين پاره تن اسلام است و هر انسان با وجداني بايد جنايات صهيونيستها در اين خاك را محكوم نمايد.

شهردار تبريز در پايان سخنان خود خود از آمادگي سازمانهاي زير مجموعه شهرداري تبريز براي حضور در اين مراسم خبر داده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***