تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

خواننده مشهور کشورمان در گفتگو با ائل پرس خبر داد؛

اسفندیار قره باغی: رونمایی از سرود"مرگ بر اسرائیل" همزمان با راهپیمایی روز قدس

اسفندیار قره باغی، خواننده مشهور کشورمان که آثاری چون سرود به یاد ماندنی "آمریکا، آمریکا، ننگ به نیرنگ تو" را در کارنامه دارد؛ در گفتگو با ائل پرس از رونمایی از سرود "مرگ بر اسرائیل" خود در راهیپیمایی روز قدس امسال در تهران خبر داد.

اسفندیار قره باغی: رونمایی از سرود"مرگ بر اسرائیل" همزمان با راهپیمایی روز قدس

اسفندیار قره باغی، خواننده مشهور کشورمان که سرود انقلابی "آمریکا، آمریکا، ننگ به نیرنگ تو" و "سازش نمی پدیریم"  از جمله آثار معروف اوست؛ در واکنش به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در نوار غزه در گفتگو با ائل پرس از رونمایی از سرود " مرگ بر اسرائیل" خبر داد.

وی افزود: این سرود تا به حال در ایران اجرا نشده است و قبلا در نزدیک ترین نقطه به مرزهای سرزمین های اشغالی در لبنان اجرا شده است و دوربین های اسرائیلی آن را ضبط کرده اند.

رئیس اسبق مرکز سرود و آهنگهای انقلابی کشورمان با اشاره به حمله موشکی رژیم صهیونیستی به هتل محل اقامت خود در لبنان در جریان اجرای این سرود گفت: سرود مرگ بر اسرائیل از اعتقادات اسلامی و انسان دوستانه سرچشمه گرفته است.

گفتنی است خانه سرود انقلاب اسلامی وابسته به موسسه اوج این سرود را تهیه کرده است و اسفندیار قره باغی ساخت آهنگ و آواز آن را عهده دار بوده است.

بخشی از شعر این سرود بدین شرح است:

نابرده بویی از شرف؛ ای قوم صهیون / وز آدمیت بی نشان؛ ای قوم صهیون

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***