تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

زندگی دوباره آقای شهردار+عکس

جاده ورزقان – تبریز بار دیگر حادثه‌ساز شد و این‌بار طعمه آن کامران رحمتی شهردار ورزقان بود که خوشبختانه وی از این حادثه جان سالم به در برد.

زندگی دوباره آقای شهردار+عکس


به گزارش ائل پرس به نقل از فارس ؛ صبح امروز در اثر تصادف و منحرف شدن خودروی کامران رحمتی شهردار ورزقان از جاده کم عرض و پر پیچ روستایی «ورزقان - تبریز» خودروی وی آسیب جدی دید ولی وی به طور معجزه آسایی نجات پیدا کرد.

این جاده همه ساله قاتل ده‌ها نفر از هموطنان بوده و خسارت‌های جبران‌ناپذیر جانی و مالی را به رانندگان وارد کرده است این در حالی است که کلنگ این بزرگ‌راه به جای این راه روستایی در چند سال پیش به دست مسئولان ارشد استانی و کشوری به زمین خورده و به مردم این نوید را داده‌اند که در عرض کمتر از دو سال بزرگراه «خواجه ـ ورزقان ـ نودروز» به بهره‌برداری می‌رسد.

اما در این دو سال فقط 5 کیلومتر شانه جاده از خواجه به طرف ورزقان برداشته شده که آن هم امسال به علت غیراصولی بودن چندین مورد خطرات تلخ آفرید.

این جاده با وجود تردد خودروهای سبک و سنگین معدن مس سونگون که باعث ترافیک مسیر خواجه - تبریز شده پرترددترین جاده است و جوابگوی روزانه این همه وسایط نقلیه سبک و سنگین شهرستان ورزقان و روستاهای شهرستان هریس که در مسیر جاده قرار گرفته، را ندارد امیدوارم مسئولان تدابیر خاصی برای احداث آن با توجه به نیاز شدید منطقه داشته باشند.

کامران رحمتی شهردار ورزقان به عنوان برترین مخترع جوان سال 2012 جهان، یکی از نخبگان علمی کشور به شمار می‌رود که با طرح‌های ابتکاری و کاربردی نظیر رآکتور تصفیه‌گر فاضلاب‌های شهری بدون تولید لجن و نیز طرح «آسفالت ضدترک و خودترمیم‌گر» صاحب مدال‌های طلای مخترعین جهان شده است.

رحمتی همچنین موفق به دریافت مدال افتخار وزارت علوم و تحقیقات کشور تایوان شده است.

وی سال گذشته از سوی شورای اسلامی شهر ورزقان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***