تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

برگزاری دومین محفل انس با قرآن در نمایشگاه قرآن تبریز

مدیر اجرایی نمایشگاه قرآن کریم تبریز گفت: دومین محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین‌المللی قرآن در نمایشگاه قرآن کریم تبریز برپا شد و معنویت خاصی به فضای این نمایشگاه بخشید.

برگزاری دومین محفل انس با قرآن در نمایشگاه قرآن تبریز

به گزارش ائل پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی،  ابراهیم لایقیقرآن کریم را بزرگ‌ترین هدیه الهی برای انسان‌ها برشمرد و گفت: آموزه‌های این کتاب  گرانبها که میراث پیامبر اعظم (ص) در میان مسلمانان است باید برای جهانیان تبیین و عرضه شود.

وي با تأکید بر لزوم تدبر در آیات الهی، خاطرنشان کرد:  قرآن کریم شیوه‌ی درست زیستن و برنامه‌ای را که در بر گیرنده تمام ابعاد زندگی انسان و تضمین کننده سعادت اوست را به انسان می‌آموزد و  انسان به هر میزانی که آموزه‌ها و دستورهای قرآن را در زندگی به کار بندد، سعادتمند خواهد شد.

لایقی برگزاری محافل انس با قرآن کریم و استماع آیات قرآن را را در ترویج فرهنگ قرآنی بسیار مهم ارزیابی کرد.

گفتنی است دومین محفل انس با قرآن کریم با  قرائت قاری بین المللی "وحید وکیلی" نفر اول جشنواره ملی دانشجویان ایران در سال 91، نفر اول مسابقات سراسری اوقاف و امور خیریه در سال گذشته و تنها دارنده دو رتبه اخیر در رشته قرائت در غرب و شمالغرب کشور در نمایشگاه قرآن تبریز برگزار شد .

همچنین در این محفل از خادمان قرآنی طرح تلاوت نور مساجد استان آذربایجان شرقی تجلیل شد و گروه بین المللی تواشیح طارق به اجرای برنامه پرداخت .

مراسم قرعه کشی برندگان مسابقه کتابخوانی جشنواره ملی «بانوی صبور» نیز در این محفل برگزار شد .

گفتنی است، نمایشگاه قرآن تبریز تا 23 تیرماه از ساعت 18 تا 23 در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برپاست .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***