تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

شهردار منطقه شش تبریز تاکید کرد؛

لزوم اخذ پروانه ساختمانی در ساخت و سازهای آناخاتون

شهردار منطقه ۶ تبریز بر لزوم اخذ پروانه های ساختمانی در ساخت و سازهای شهرک آناخاتون تاکید کرد.

لزوم اخذ پروانه ساختمانی در ساخت و سازهای آناخاتون

به گزارش ائل پرس به نقل از روابط عمومیشهرداری تبریز، فرهاد روشنی در گفتگو با واحد خبر صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، افزود: دریافت انشعابات آب و برق و گاز که با هدف رفع مشکل و رفاه حال شهروندان صورت گرفته نمی تواند ملاک مجوز باشد.

وی ادامه داد: تمام ساخت و سازهای داخل حریم شهری باید بر اساس ضوابط شهرسازی، اصول نظام مهندسی و اخذ پروانه های لازم از شهرداری صورت گیرد در غیراینصورت ساخت و ساز غیرمجاز به شمار می آید.

روشنی ضمن دعوت از شهروندان برای رعایت قوانین در ساخت و سازهای شهری تاکید کرد: شهرداری منطقه 6 تبریز با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز برخورد می کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه هرگونه ارائه خدمات در شهرک آناخاتون فقط در محدوده قانونی صورت می گیرد تصریح کرد: در سال جاری اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان برای انجام پروژه هایی چون زیرسازی و آسفالت معابر، جدول گذاری و ساماندهی آبهای سطحی هزینه می شود.

شهردار منطقه 6 در پاسخ به این سئوال که اولویت های این مجموعه در شهرک آناخاتون شامل چه خدماتی است گفت: اساس خدمات شهرداری منطقه 6 در محلات مختلف بر مبنای درخواست های عمومی و کار کارشناسی بوده و پروژه های انجام شده بر اساس نیازهای هر منطقه اجرا می شود.

روشنی در ادامه با اشاره به گلایه های شهروندان در خصوص انباشت زباله در برخی مناطق آناخاتون اظهار داشت: این معضل ناشی از کم کاری و تعلل پیمانکار مربوطه بود که منجر به عزل پیمانکار متخلف و معرفی پیمانکار جدید شده و مشکلات یاد شده به زودی مرتفع می شود.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***