تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال اجرا می‌شود؛

عملیات اجرائی آسفالت ریزی اساسی و لکه گیری معابر تبریز

شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: عملیات آسفالت ریزی اساسی و لکه گیری معابر در سطح حوزه شهرداری منطقه ۲ تبریز، طبق یک زمانبندی منظم تا پایان فصل کاری ادامه خواهد یافت.

 عملیات اجرائی آسفالت ریزی اساسی و لکه گیری معابر تبریز

به گزارش ائل پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، عباس عادلی‌شهیر تصریح کرد:  عملیات اجرائی آسفالت ریزی اساسی و لکه گیری معابر در سطح حوزه شهرداری منطقه دو، به منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه عمومی و با هدف یکدست نمودن مسیرهای اصلی و فرعی، به صورت مستمر در حال اجراست.

وی افزود: برای اجرای این عملیات که با صرف هزینه ای بالغ بر 35 میلیارد ریال اعتبار اجرا می شود، 4500 تن آسفالت مورد استفاده قرار می گیرد.

عادلی شهیر افزود: هم راستا با این عملیات به منظور رفاه حال شهروندان و با هدف سهولت تردد در تمامی معابر اصلی و فرعی سطح حوزه شهرداری منطقه 2 عملیات لکه گیری معابر در نقاط مورد نیاز با صرف هزینه ای بالغ بر 4 میلیارد ریال و بکارگیری 50 هزار تن آسفالت، نیز ادامه دارد.

شهردار منطقه 2 همچنین عملیات خیابان 24 متری سبلان با صرف هزینه  9 میلیارد و 500 میلیون ریال را از دیگر پروژه‌های آسفالت این منطقه شهری خواند.

وی افزود: آسفالت ریزی اساسی از فلکه جانبازان تا میدان استاد شهریار نیز از سایر پروژه های مهم این منطقه به شمار می آید که به عنوان اصلی ترین و پرترددترین ورودی از طرف دروازه تهران، با صرف 5 میلیارد ریال اعتبار، به انجام رسیده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***