تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

دستور سردار حسنخانی مبنی بر جمع آوری ماهواره ها

فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان‌شرقی گفت: یگان‌های انتظامی و امنیتی با تلاش مضاعف، امنیت اجتماعی و اخلاقی در استان را ارتقاء بخشیده و با برخورد و تشدید مقابله و فرهنگ‌سازی، معضلات اجتماعی و اخلاقی را سامان دهند.

دستور سردار حسنخانی مبنی بر جمع آوری ماهواره ها

به گزارش ائل پرس به نقل از فارس، سردار حسن خانی با حضور در کمیسیون امنیت اخلاقی و در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی بر ارتقاء امنیت اخلاقی و اجتماعی استان تاکید کرد و به منظور ساماندهی حوزه اجتماعی و اخلاقی استان دستور دادند ماموران انتظامی تجهیزات گیرنده ماهواره‌ای را هرچه سریع‌تر جمع‌آوری کنند.

این مقام انتظامی به تشدید مقابله با معضلات اخلاقی اشاره کرد و اظهار کرد: در خصوص بدحجابی و بد پوششی، معضل سگ گردانی، آلودگی‌های صوتی و روزه‌خواری خواستار تشدید برخوردهای انتظامی شدند.

وی گفت: در رابطه با مقوله پاکسازی تفرجگاه‌ها و پارک‌ها، مقابله با محصولات ضدفرهنگی و استفاده از مانکن‌های نامتعارف نیز باید برخورد پلیسی تشدید شده و با هرگونه رفتارهای هنجارشکن و افراد مزاحم و شرور در این حوزه‌ها مقابله کرد.

حسن‌خانی خواستار اتخاذ تدابیر مناسب با به کارگیری امکانات و تقویت واحدهای اجرایی و عملیاتی به منظور بهبود امنیت اخلاقی استان شدند.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***