تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریزT

وضعیت مربی تیم والیبال شهرداری تبریز هفته آینده مشخص می‌شود

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز گفت: پیشنهاد تمدید قرارداد به حسین معدنی داده شده است و وی با بررسی پیشنهاد باشگاه شهرداری تبریز قرار است هفته آینده جواب خود را مبنی بر تمدید قرارداد خود برای فصل آینده اعلام کند.

وضعیت مربی تیم والیبال شهرداری تبریز هفته آینده مشخص می‌شود

به گزارش ائل پرس به نقل  تسنیم، سهرابی در مورد وضعیت تیم والیبال شهرداری تبریز اظهار کرد: پیشنهاد تمدید قرارداد به حسین معدنی داده شده است و وی با بررسی پیشنهاد باشگاه شهرداری تبریز قرار است هفته آینده جواب خود را مبنی بر تمدید قرارداد خود برای فصل آینده اعلام کند.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز افزود: اولویت اول باشگاه شهرداری در مورد انتخاب سرمربی والیبال با حسین معدنی است که عملکرد خوب معدنی در فصل گذشته می‌تواند یکی از دلایل تمایل ما به حفظ این مربی باشد.

وی خاطرنشان کرد: معدنی فصل گذشته برای نخستین بار در تاریخ حضور تیم والیبال شهرداری تبریز این تیم را تا نزدیکی مرحله ی نیمه‌نهایی پیش برد که با بدشانسی نتوانستند در بین چهارتیم نهایی حضور پیدا کنند و این نشان از عملکرد خوب و قابل قبولی است.

سهرابی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتسال شهرداری تبریز نیز عنوان کرد: وضعیت تیم فوتسال شهرداری تبریز نیز هفته آینده مشخص می‌شود و علاقه‌مندان به ورزش در استان منتظر خبرهای بعدی در مورد والیبال و فوتسال در هفته آینده باشند.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***