تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

گسترش فولاد به دنبال کشف استعداد های فوتبالی استان

هرکسی برای تست دادن به باشگاه گسترش فولاد بیاید ما از او تست می‌گیریم و در صورت دارا بودن توانایی‌های لازم از این بازیکنان در رده‌های مختلف استفاده می‌کنیم

گسترش فولاد به دنبال کشف استعداد های فوتبالی استان

به گزارش ائل پرس به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، جعفر شاد افروز اظهار داشت،از یک ماه گذشته در رده‌های جوانان و امید از دروازه‌بانان تست می‌گیریم و در نظر داریم بازیکنان مستعد را جذب و از توانایی‌های این بازیکنان استفاده کنیم.

مربی دروازه‌بانان تیم جوانان و امید گسترش فولاد تبریز افزود: به نظر من باید طوری برنامه‌ریزی کنیم که بازیکنانمان را از رده‌های نوجوانان به جوانان و از جوانان به امید و از تیم امید به بزرگسالان منتقل کنیم تا زحمت‌های باشگاه در تربیت بازیکنان از بین نرود و نتیجه‌گیری مثبتی داشته باشیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تا امروز از بازیکنان زیادی تست گرفتیم و برای انجام تست نیز هیچ هزینه‌ای از سوی باشگاه دریافت نمی‌شود.

شاد افروز افزود: به نظر من برخی باشگاه‌ها که از بازیکنان برای تست پول می‌گیرند مانع فعالیت بازیکنان کم بضاعت می‌شوند و چنین استعدادهایی نمی‌توانند توانایی‌هایشان را بروز دهند و این یک آفت برای فوتبال ما محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: هرکسی برای تست دادن به باشگاه گسترش فولاد بیاید ما از او تست می‌گیریم و در صورت دارا بودن توانایی‌های لازم از این بازیکنان در رده‌های مختلف استفاده می‌کنیم.

جعفر شاد افروز ادامه داد: باشگاه گسترش فولاد مربیان خوبی در اختیار دارد که با بهره‌گیری از این افراد می‌تواند موفق باشد و روزهای خوشی برای این باشگاه می‌توان متصور شد.

وی گفت: همه مربیانی که در تیم های پایه گسترش فولاد فعالیت می‌کنند با تمام توان تلاش می‌کنند تا سرمایه‌های موجود در استان کشف شوند و من معتقدم اگر ما بتوانیم از 100 دروازه‌بان تست بگیریم و از بین آن‌ها 10 دروازه‌بان خوب داشته باشیم و آن‌ها را پرورش دهیم دیگر مشکل دروازه‌بان نخواهیم داشت.

مربی دروازه‌بانان تیم جوانان و امید گسترش فولاد تبریز با اشاره به اینکه استان ما در ترکیب تیم ملی برای مسابقات جام جهانی 2014 بازیکنی نداشت، تاکید کرد: باید با برنامه پیش برویم و از تیم های پایه بازیکنان بومی را پرورش دهیم و این بازیکنان را به سطح اول فوتبال کشور معرفی کنیم و پس از آن نیز از این بازیکنان حمایت کنیم تا بتوانند شایستگی‌هایشان را در معرض نمایش قرار دهند.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***