تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

نیمه نهایی جام بیستم؛

برزیل یک،آلمان هفت؛ صعود رویایی آلمان ها به فینال

تیم ملی برزیل در حالی باجام بیستم وداع کرد که کمتر کسی فکر می کرد این نتیجه ی رویای برای ژرمن ها در برابر میزبان رقابت ها رقم بخورد

برزیل یک،آلمان هفت؛ صعود رویایی آلمان ها به فینال


به گزارش ائل پرس ، تیم ملی برزیل در حالی باجام بیستم وداع کرد که کمتر کسی فکر می کرد این نتیجه ی رویای برای ژرمن ها در برابر میزبان رقابت ها رقم بخورد.این بازی که  از 30 دقیقه بامداد امروز (چهارشنبه - به وقت ایران) در ورزشگاه مینیرائوی شهر بلو هوریزونته آغاز شد در نهایت با نتیجه ی هفت بریک به نفع ژرمن ها پایان یافت.

توماس مولر در دقیقه 11، کلوزه  در دقیقه23، تونی کروس در دقایق 25 و 26 و سامی خدیرادر دقیقه ی تیم آلمان توانست در نیمه ی اول و به فاصله ی چند دقیقه ی متوالی پنج گل به ثمر رسانده و با خیال راحت به رختکن رود، 29 توانستند دروازه ی شاگردان لوئیز فیلیپه اسکولاری را باز کرده و رویای میلیونها نفر از مردم برزیلی را نقش برآب کنند.

آندره شورله آلمانی توانست در دقایق 69 و 79 نیمه ی دوم اگرچه تا حدودی با بازی تهاجمی برزیل آغاز شد اما ظاهرا روانشناس برزیلی در این بازی تاثیر معکوسی گذاشته بود و آخرین گلهای ژرمن ها را به ثمر رسانده و یکی از بهترین بازی های تاریخ جام جهانی را برای آلمان رقم بزند.

اگرچه اسکار در دقیقه ی نود توانست دروازه ی تیم آلمان را باز کند اما این گل دقیقه ی نود نتوانست از تلخی شکست در برابر شاگردان یواخیم لو بکاهد.

تیم آلمان اکنون منتظر است تا در بازی فینال با یک بازی تماشایی دیگر در برابر برنده ی دیدار هلند و آرژانتین جام بیستم را به کشور خود ببرد، برزیل نیز باید برای بازی رده بندی و کسب رتبه ی سومی ،روز شنبه به مصاف بازنده ی دیدار آرژانتین و هلند برود.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***