تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

سردار حسنخانی:

تاخیر حضور پلیس در صحنه‌های درخواستی مردم باید به حداقل برسد

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی در خصوص بهبود وضعیت سامانه ۱۱۰ راهنمایی‌ها و تدابیر لازم را به دست اندرکاران و مسئولان انتظامی این بخش تاکید کرد.

تاخیر حضور پلیس در صحنه‌های درخواستی مردم باید به حداقل برسد

به گزارش ائل پرس به نقل از فارس، سردار حسن‌خانی ظهر امروز که در کمیسیون کیفی‌سازی مرکز فوریت‌های پلیس 110 حضور یافته بود، در خصوص بهبود وضعیت سامانه 110 راهنمایی‌ها و تدابیر لازم را به دست اندرکاران و مسئولان انتظامی این بخش توصیه کرد.

وی اظهار داشت: فرماندهان شهرستان‌های تابعه باید فرهنگ‌سازی کنند تا میزان تماس‌های تلفنی تا پایان مرداد ماه به 90 درصد برسد و در همین راستا باید ارزیابی درستی نیز صورت پذیرد.

این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود پاسخگویی به مطالبات مردم را امری ضروری و اجتناب ناپذیر دانسته و عنوان کرد: رفتار پلیس با مردم باید مودبانه و استاندارد شده باشد و در این خصوص آموزش‌های لازم و بهینه به متصدیان امر داده شود.

وی در خصوص عملکرد مرکز فوریت‌های پلیس 110 نیز گفت: تاخیر حضور پلیس در صحنه‌های درخواستی مردم باید به حداقل رسیده و ماموریت‌های دریافت شده توسط اپراتورهای مرکز فوریت‌های پلیسی 110 سریعا به گشت‌های انتظامی اعلام تا خدمات با کیفیت و با حضور به موقع پلیس و بااخلاق و منش مناسب صورت پذیرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***