تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

معاون عمرانی شهرداری تبریز:

برای تحول تبریز نیاز به پروژه های شهروند محور داریم

عبدالله پور گفت: برای تحول تبریز نیاز به پروژه های شهروند محور هستیم و شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان مردم نهایت همکاری را با پروژه های شهروند محور به عمل خواهند آورد.

برای تحول تبریز نیاز به پروژه های شهروند محور داریم

به گزارش ائل پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، محبوب عبداله پور در جلسه جلسه كميسيون تحقيق و نظارت شوراي اسلامي كلانشهر تبريز اظهار كرد: در اجراي پروژه هاي شهري از پیمانکاران کیفیت گرا استفاده خواهیم کرد تا با هزینه کمتر پروژه های ظریف و زیبا را شاهد باشیم.
معاون فني و عمرانی شهردار تبریزگفت:  ضروري است شفاف سازی در حوزه معاونت عمرانی شهرداری انجام گیرد تا بتوان پروژه های با کیفیت و مهمی را در سطح شهر و منطقه و حتی کشور اجرا کرد.
 عبدالله پور با اشاره به پروژه های سال 93 شهرداری  گفت:  به همت شهردار كلانشهر تبريز و  اعضای شورای شهر پروژه های مهم نظیر تقاطعهاي  غیرهمسطح شهیدان ذاکری، افلاک نما،گلکار، ائل گلي و دروازه تهران و چندين پروژه ديگر در  حال اجرا هستند.
معاون عمرانی شهرداری تبریز افزود: مدیریت جدید به دنبال برنامه ریزی استراتژیک است تا پروژه ها را بر اساس آن تعریف و اجرا کند تا در یک فرآیند زمانی چند ساله پروژه ها بر اساس اولویت بندی اجرا و بهره برداری شوند.
 همچنین عبدالله پور تصريح كرد: تبریز پتانسیل بالایی در زمینه خدمات مهندسی دارد که از این پتانسیل نهایت استفاده را به عمل خواهیم آورد.
عبدالله پور در بخش دیگری سخنان خود گفت: برای تحول تبریز نیاز به پروژه های شهروند محور هستیم و شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان مردم نهایت همکاری را با پروژه های شهروند محور به عمل خواهند آورد.
 معاون عمرانی شهرداری تبریز در پايان گفت: پروژه ها را به سوی کیفیت و زیباسازی خواهیم برد و از پیمانکاران کیفیت گرا استفاده خواهیم کرد تا با هزینه کمتر پروژه های ظریف و زیبا را شاهد باشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***