تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

گزارشی از آخرین وضعیت نقل و انتقالات تراکتورسازی؛

بیم و امید ها در خط دفاعی تراکتورسازی

با نزدیک شدن به پایان زمان نقل و انتقالات لیگ برتر، نگرانی هواداران این تیم مدعی نسبت به عملکرد تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات، نمود بیشتری پیدا می کند ولی این نگرانی زمانی شدت گرفت که شاکله اصلی خط دفاعی این تیم کاملا تغییر یافته است.

بیم و امید ها در خط دفاعی تراکتورسازی

ائل پرس / صابر عیسی پور:

با نزدیک شدن به  پایان زمان نقل و انتقالات لیگ برتر، نگرانی هواداران این تیم مدعی نسبت به عملکرد تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات، نمود بیشتری پیدا می کند ولی این نگرانی زمانی شدت گرفت که شاکله اصلی خط دفاعی این تیم کاملا تغییر یافته است. زوج میانی خط دفا عی چند فصل اخیر این تیم یکی از کم نقص ترین خطوط دفاعی لیگ را تشکیل می داد. زوجی که با محمدنصرتی و کاپیتان اسدی شکل گرفته بود و گهگاهی فرشید طالبی در این پست فرصت بازی پیدا می کرد و عملکرد قابل قبولی از خود نشان می داد.


بعد از پایان فصل سیزدهم و شروع نقل وانتقالات بیشترین وقت و انرژی باشگاه صرف انتخاب سرمربی شد و بعد از کش و قوس فراوان رسول خطیبی به عنوان سکاندار کادر فنی انتخاب شد.

با آمدن خطیبی بازار لیست مازاد در باشگاه داغ شد و سر لیست این بازیکنان مازاد کاپیتان اسدی بود.بالاخره بعد از اینکه کادر فنی و مدیران تیم عزم جدی در حفط بازیکنان فصل پیش از خود نشان ندادند ستاره های دفاعی فصل قبل یکی یکی جدا شدند و  نصرتی و اسدی و فخرالدینی رسما با باشگاه های دیگری قراردادبستند.

بعد از جدایی مهره های اصلی خط دفاعی، انتطار می رفت که کادر فنی و مدیریت تیم فکری به حال خط دفاعی خود بکنند و حداقل به دنبال حفظ مهره کلیدی دیگر این خط، یعنی فرشید طالبی باشند؛ اما از سویی دیگر، مسئولان باشگاه تراکتورسازی هنوز تکلیف خود با فرشید طالبی را نمی دانند و هنوز نتوانسته اند با این بازیکنان به توافق برسند.

خبرهایی که هر روز در محافل مختلف خبری به گوش هواداران می رسد، موجب ایجاد دلگرمی و امید به آینده می شود، اما این خبرهای ضد و نقیض، در حد حرف باقی می مانند و هنوز هیچ کدام از آن ها به مرحله‌ی عمل نرسیده است؛ خبرهایی از جمله مذاکره‌ی رسول خطیبی با آندرانیک تیموریان، جواد نکونام، سید جلال حسینی امید رادر دل هواداران زنده می کند؛ اما اینکه هیچ توافقی با این بازیکنان بزرگ صورت نمی گیرد، علامت سوال بزرگی است که در ذهن هواداران تراکتور شکل گرفته است.

سوالی که این روزها ذهن همگان را می تواند به خود مشغول کند اینست که باشگاه بزرگی مثل تراکتورسازی که فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا دست و پنجه نرم خواهند کرد، نباید  از سابقه قبلی خود در این جام عبرت گرفته و به فکر تقویت سیستم دفاعی خود در برابر بزرگان فوتبال آسیا باشد؟

واقعا دلیل حفظ نکردن مهره های کلیدی خط دفاعی چیزی می تواندباشد؟

اگر بخاطر مسایل فنی آن بازیکنان بود،پس چرا تاکنون بازیکنان جایگزین مناسبی برای آنها جذب نشده است؟

و اگر بخاطر تامین منابع مالی باشگاه است،  آیا وظیفه‌ی تأمین منابع مالی برای یک باشگاه، آن هم در مقطع زمانی حساسی که سرنوشت یک باشگاه در این مقطع شکل می گیرد، بر عهده‌ی مدیرعامل نیست؟!

 اکنون بزرگترین دلخوشی و امیدواری هواداران، توافق باشگاه با سید جلال حسینی و تیموریان است که امیدوارند با توافق نهایی با این بازیکنان تلخی جدایی ستارگان کلیدی کمی التیام یابد.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***