تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

اسبقیان:

زمینه برای حرکت در مسیر قهرمان پروری در رشته تیراندازی در استان فراهم است

اسبقیان در نشست تخصصی هیات تیراندازی استان گفت:زمینه برای حرکت در مسیر قهرمان پروری در این رشته در استان فراهم است و با توسعه ورزش تیراندازی و همگانی کردن آن می توان گام بسیار مهمی در توسعه تیراندازی در بخش قهرمانی برداشت.

 زمینه برای حرکت در مسیر قهرمان پروری در رشته تیراندازی در استان فراهم است

به گزارش ائل پرس به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، سیدمحمد شروین اسبقیان روز شنبه در نشست تخصصی هیات تیراندازی استان با اشاره به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در سطح استان اظهارکرد: هم اکنون پنج سالن تیراندازی در تبریز و دو سالن در شهرهای اهر و مراغه وجود دارد که با استفاده از این امکانات، می توان به رشد این رشته المپیکی امیدوار بود.
وی گفت: حضور ˈلیدا فریمانˈ اولین بانوی ایرانی محجبه در المپیک آتلانتا کارنامه درخشانی برای این رشته در استان است و احیا دوباره این رشته دور از دسترس نیست.
اسبقیان افزود: زمینه برای حرکت در مسیر قهرمان پروری در این رشته در استان فراهم است و با توسعه ورزش تیراندازی و همگانی کردن آن می توان گام بسیار مهمی در توسعه تیراندازی در بخش قهرمانی برداشت.
وی بر لزوم استفاده و جذب افراد مجرب در کمیته های تحت پوشش، برنامه ریزی و استفاد بهینه از پتانسیل ارگان ها، برگزاری تمرینات تیم های پایه و توسعه ورزش تیراندازی در شهرستان ها تاکید کرد. 
رییس هیات تیراندازی آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: ساماندهی هیات تیراندازی در تمام بخش ها آغاز شده و مدت سپری شده از آغاز فعالیت دوره جدید، تیم های بانوان و آقایان در رده های سنی نوجوانان و جوانان تشکیل شده است و استعدادیابی تنها مقوله مهم اجرایی هیات تیراندازی استان است.
سرهنگ علی محمدی اضافه کرد: برنامه ریزی خاصی برای استفاده از سالن های تیراندازی و سلاح های تیراندازی در اختیار سایر ارگان های نظامی داریم و درصدد هستیم تعداد سلاح ها را در سالن های تحت پوشش هیات افزایش دهیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***