تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

حاجی پور:

سرعت و کیفیت پروژه‌های عمرانی از تاکیدات شورای اسلامی شهراست

احتشام حاجی‌پور، عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تبریز تسهیل ترافیک شهری را مهم ترین هدفگذاری پروژه‌های عمران شهری در سال جاری عنوان کرد.

سرعت و کیفیت پروژه‌های عمرانی  از تاکیدات شورای اسلامی شهراست

به گزارش ائل پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، حاجی‌پور در حاشیه بازدید اعضای شورای اسلامی شهر تبریز از پروژه‌های عمرانی شهرداری تبریزگفت: 650 پروژه‌ عمرانی شهر تبریز در سال جاری، سطح عمومی زندگی در این کلان‌شهر را ارتقا خواهد داد.

حاجی پور با بیان این که حساسیت و نقش‌آفرینی برخی از این پروژه‌ها بسیار کارساز بوده و تحول شهر را در آینده ای نزدیک رقم خواهد زد، تصریح کرد: اجرای تقاطع‌های غیرهمسطح میدان‌های راه آهن، اره گر، کلانتر کوچه، گلکار، افلاک نما، ائل گلی و هتل مرمر نقش موثری در آینده عمرانی شهر تبریز خواهد داشت.

وی  سرعت و کیفیت پروژه‌های عمرانی را از تاکیدات شورای اسلامی شهر خواند و افزود: با توجه به راه‌بندان‌ها و مزاحمت‌های ناگزیری که ممکن است با اجرای پروژه‌ها برای شهروندان ایجاد شود، برخی از پروژه‌ها به صورت شبانه روزی اجرا می شوند.

این عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: این پیامدها، مقطعی و اجتناب‌ناپذیر بوده و با رسیدن موعد بهره‌برداری، مشکلات حاضر به روانی و سهولت ساز و کار شهری خواهد انجامید.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***