تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

عضو کمیسیون بودجه شورای شهر تبریز:

تبریز برای رسیدن به توسعه ایده آل نیازمند حضور سرمایه‌گذاران است

اسماعیل چمنی، عضو کمسیون بودجه شورای اسلامی شهر تبریز گفت: با اتمام پروژه‌های عمرانی کنونی، ارزش افزوده مناطق مجاور پروژه‌ها افزایش خواهد یافت.

تبریز برای رسیدن به توسعه ایده آل نیازمند حضور سرمایه‌گذاران است

به گزارش ائل پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، چمنی در حاشیه بازدید اعضای شورای اسلامی شهر تبریز از پروژه‌های عمرانی شهرداری تبریزاظهار داشت: دگرگونی عمرانی حاصل از اجرای پروژه‌های عمرانی، می‌تواند موجب توسعه گردشگری و ارتقای زمینه‌های سرمایه‌گذاری شهری شود.

وی با بیان این که تبریز برای رسیدن به توسعه ایده آل نیازمند حضور سرمایه‌گذاران است، گفت: این امر با تحصیل درآمدهای پایدار شهری و ایجاد فرصت‌های چشمگیر اشتغال، در رشد شاخصه‌های اجتماعی نیز موثر واقع خواهد شد.

این عضو شورای اسلامی شهر ، پروژه‌های دو کمال، مسیرگشایی، تقاطع‌های غیر همسطح، 42 متری و همچنین سامان‌دهی ورودی‌های شهر را  یادآور شد و افزود: پروژه‌هایی که هم‌‌اکنون در مناطق مختلف شهری در حال اجراست، بر اساس نیاز شهروندان و گره‌گشایی از مشکلات تردد و حمل و نقل شهری، تدوین شده است.

چمنی با اشاره به بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از پروژه‌های عمران شهری گفت: نظارت بر هزینه و درآمد شهرداری، از وظایف شورای اسلامی شهر بوده و این امر به معنی دخالت در امور اجرایی شهرداری نیست.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***