تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

معاون عمرانی استاندار خبر داد؛

برگزاری آزمون استخدامی در چند منطقه از استان آذربایجان‌شرقی

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی از برگزاری آزمون استخدامی در چند منطقه از استان آذربایجان‌شرقی در آینده نزدیک خبر داد.

برگزاری آزمون استخدامی در چند منطقه از استان آذربایجان‌شرقی

به گزارش ائل پرس به نقل از فارس، محمدصادق پورمهدی ظهر امروز در مراسم معارفه نخستین شهردار شهر آچاچی ضمن تبریک افتتاح نخستین شهرداری شهر آچاچی و ابراز خرسندی از حضور خود در شهرستان میانه با اشاره به این موضوع که انسان باید  از لحظه لحظه عمر خویش به نحوه احسن استفاده کند، اظهار داشت: خدمت برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران و کسب رضایت پروردگار توفیق بزرگ الهی است.

وی با بیان این موضوع که تبدیل شدن آچاچی به شهر و افتتاح نخستین شهرداری در این منطقه مزایا و هزینه‌هایی را در بر خواهد داشت افزود: قطعاً محبت و همدلی میان مردم و مسئولان در شهرهای کوچک و تازه توسعه یافته همچون آچاچی بیشتر است که توسعه و پیشرفت این منطقه مشارکت و فعالیت بیشتر مردم این را می‌طلبد.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی از برگزاری آزمون استخدامی در چند منطقه از استان آذربایجان‌شرقی در آینده نزدیک که شهر آچاچی هم یکی از آنها است، خبر داد و در این رابطه خاطرنشان کرد: سعی و تلاش ما بر این است تا در تمام این استخدام ها از نیروهای جوان و بومی منطقه با برگزاری آزمون رسمی استفاده شود.

پورمهدی از اجرای طرح الحاق شهرک‌های اقماری حاشیه شهر در آینده نزدیک در شهرستان میانه خبر داد.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***