تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

ظریف: پیشبینی نتیجه مذاکرات واقعا دشوار است

وزیر امور خارجه در مطلبی در صفحه شبکه اجتماعی خود در فیسبوک نوشت: گمانه زنی های برخی رسانه‌ها به ویژه در غرب را نباید چندان جدی گرفت چون بیشتر از تحلیل و خبررسانی تلاششان برای فضاسازی و تاثیرگذاری بر مذاکرات است

 ظریف: پیشبینی نتیجه مذاکرات واقعا دشوار است

به گزارش ائل پرس به نقل از نسیم، متن آخرین پیام فیسبوکی محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران بدین شرح است:ساعت 5 و 40 دقیقه صبح پنجشنبه به وقت وین (8 و 10 دقیقه صبح به وقت ایران عزیز) است.دور جدید مذاکرات از دیروز شروع شد و در دو هفته آینده به صورت فشرده ادامه خواهد داشت.

 با توجه به پیچیدگی و بهم پیوستگی موضوعات متعددی که برای رسیدن به تفاهم جامع باید مورد توافق قرار گیرند، واقعا دشوار است نتیجه مذاکرات را پیش بینی کرد و گمانه زنی های برخی رسانه ها به ویژه در غرب را نباید چندان جدی گرفت چون بیشتر از تحلیل و خبررسانی تلاششان برای فضاسازی و تاثیرگذاری بر مذاکرات است.

 آنچه می توانم به شما اطمینان دهم این است که من و همکارانم تمام تلاش خود را برای رسیدن به راه حل منطقی و پایدار بکار خواهیم گرفت و در این مسیر دشوار بیش از همیشه به حمایت و به ویژه به دعای خیر شما در این ماه رحمت نیازمندیم.

قبل از رفتن به وین یک پیام ویدیویی به زبان انگلیسی تهیه کردم که با زیرنویس به زبان های مختلف در فضای مجازی منتشر شد. لینک پیام با زیرنویس فارسی:https://www.youtube.com/watch?v=uVLnA-a0Fc4

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***