تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

سرمربی فصل گذشته تیم فوتسال هلال احمر تبریز در گفتگو با ائل پرس:

اولویت هلال احمر تبریز جذب بازیکنان بومی و جوان خواهد بود/ تمرینات هلال احمر از هفته آتی آغاز می شود

محسن خبری در گفتگو با ائل پرس گفت: از ۲ تیم لیگ برتری پیشنهاد سرمربی گری دارم ولی اولویت کاری من حضور در هلال احمر تبریز است.

اولویت هلال احمر تبریز جذب بازیکنان بومی و جوان خواهد بود/ تمرینات هلال احمر از هفته آتی آغاز می شود

سرمربی فصل گذشته تیم فوتسال هلال احمر تبریز در گفتگو با ائل پرس و در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت تمدید قرارداد خود برای فصل جدید رقابت های لیگ برتر گفت: صحبت هایی با مدیریت باشگاه داشته ایم و هلال احمر تبریز اولویت کاری من است.

محسن خبیری با اشاره به استفاده از بازیکنان جوان و بومی در ترکیب هلال احمر تبریز گفت: حمات زیادی برای این تیم کشیده شده است و در صورتی که برای فصل بعد در خدمت این تیم باشم؛ با تقویت تیم و برنامه ریزی خوب می توانیم نتیجه بهتری نیز کسب کنیم.

وی در پاسخ به دیگر سوال ائل پرس در مورد زمان نهایی شدن وضعیت تمدید قرارداد خود با بیان اینکه مدیریت باشگاه در حال تامین بودجه و بررسی شرایط هستند؛ گفت: مذاکراتی داشته ایم اما هنوز نهایی نشده است و قرار شده است طی این هفته صحبت های نهایی را داشته باشیم.

Image title

خبیری افزود: زمان در حال گذشتن است و علی رغم تمدید یک ماهه نقل و انتقالات، کمی دیر شده است و نباید بیشتر از این تعلل کرد. وی از آغاز تمرینات هلال احمر در اولین فرصت بعد از تمدید قرارداد و جذب بازیکنان خبر داد

وی در مورد جذب بازیکن جدید در صورت تمدید قرارداد خود گفت: شاکله کلی تیم که از بازیکنان بومی و جوان تبریز تشکیل شده است حفظ خواهد شد و در صورت نیاز 20 تا 30 درصد تیم در نقاطی که احساس نیا زکنیم با جذب بازیکنان جدید تکمیل خواهد شد.

این مربی فوتسال ادامه داد: اولویت هلال احمر همچون فصل گذشته جذب بازیکنان بومی و جوان خواهد بود.

سرمربی فصل گذشته هلال احمر تبریز در پاسخ به سوال ائل پرس گفت: از 2 تیم لیگ برتری پیشنهاد سرمربی گری دارم ولی اولویت کاری من حضور در هلال احمر تبریز است. همین طور یکی از تیم های لیگ یک که برای صعود به لیگ برتر برنامه ریزی کرده است مذاکراتی با من داشته است اما هر تصمیمی را منوط به مشخص شدن وضعیت تیم فوتسال هلال احمر کرده ام.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***