تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز:

کادر فنی تراکتور سازی پذیرای باهنر و رحیم زاده

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از حضور یونس باهنر و قادر رحیم زاده در کادر فنی این تیم خبر داد.

کادر فنی تراکتور سازی پذیرای باهنر و رحیم زاده

به گزارش ائل پرس به نقل از ایرنا ؛ ایوب ذوالفقاری، با اشاره به عدم توافق باشگاه با ناصر ابراهیمی و مسعود اقبالی، اظهار کرد: بر اساس تصمیم سرمربی تیم و موافقت مدیریت باشگاه به جای این دو نفر باهنر و رحیم زاده که از نیروهای بومی و جوان تبریز هستند در کادر فنی تیم حضور خواهند داشت.

وی افزود: با حضور این دو مربی جوان تحصیل کرده و کاربلد بومی مجموعه کادر فنی تراکتورسازی برای حضور در لیگ چهاردهم تکمیل شد.

ذوالفقاری با تاکید بر اینکه تراکتورسازی در فصل جدید با رویکردی نو و هدف گذاری بر جوان گرایی فعالیت خود را شروع کرده است، گفت: کادرفنی کنونی یکی از قوی ترین، بهترین و مجرب ترین مربیان بومی را شامل می شود که به لحاظ جوانی دارای انگیزه های لازم برای پیشبرد اهداف باشگاه هستند.

یونس باهنر مدافع 37 ساله و خوش اخلاق سال های پیش تیم های تراکتورسازی و ماشین سازی تبریز و پرسپولیس تهران است که سابقه مربیگری در تیم های ماشین سازی و گسترش فولاد تبریز را نیز دارد.

قادر رحیم زاده  نیز از مربیان بومی تبریز و دارای مدرک مربیگری C است و تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته تربیت بدنی و فیزیولوژی به پایان رسانده است.

هر دو مربی از جمله نفراتی هستند که در لیست مربیان حایز شرایط برای سرمربیگری در لیگ برتر فدراسیون فوتبال جای دارند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***