تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

پرواز مستقیم کرمان ـ تبریز راه اندازی می شود

تابستان امسال پرواز مستقیم کرمان ـ تبریزاز فرودگاه بین المللی کرمان راه اندازی می شود.

پرواز مستقیم کرمان ـ تبریز راه اندازی می شود

به گزارش ائل پرس، مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان کرمان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگارانِ کرمان گفت : از سی و یکم تیر تا ششم آبان پرواز مستقیم کرمان به مقصد تبریز روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته انجام می شود.

مجیدی افزود : از دوم مرداد تا پنجم آبان هم روزهای دوشنبه و پنج شنبه هر هفته پرواز مستقیم به ساری خواهیم داشت.

وی با اعلام اینکه پرواز مستقیم کرمان ـ دبی از شرکت هواپیمایی قشم ایر به شرکت هواپیمایی ماهان ایر واگذار شده است ، خاطر نشان کرد: این پرواز بعد از مدتی وقفه ، از سوم مرداد تا سی و یکم شهریور، روزهای دوشنبه و جمعه هر هفته انجام می شود.

مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان به افزایش پروازهای فرودگاه استان به اصفهان ، زاهدان و کیش اشاره و تصریح کرد: از سی و یکم تیر تا ششم آبان شنبه و سه شنبه هر هفته به مقصد اصفهان ، از دوم مرداد تا پنجم آبان دوشنبه و پنج شنبه هر هفته به مقصد زاهدان و از اول مرداد تا چهارم آبان روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته به مقصد جزیره کیش پرواز مستقیم خواهیم داشت.

مجیدی از اتمام طرح ساماندهی و تکوین فرودگاه شهرستان جیرفت خبر داد و یادآور شد: از نوزدهم مرداد تا چهارم آبان روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته پرواز مستقیم تهران از فرودگاه جیرفت انجام می گیرد.

وی گفت: مجری و متولی انجام همه این پروازها شرکت هواپیمایی ماهان است.

مجیدی افزود: در صورت بازاریابی مناسب این شرکت هواپیمایی و استقبال مردم ، این پروازها در فرودگاه کرمان ادامه می یابند.

وی از مردم خواست: برای اطلاع لحظه ای و آنلاین از پروازهای فرودگاه های استان و ساعت این پروازها به سیستم مکانیزه اطلاع رسانی اداره کل فرودگاه های استان به نشانی اینترنتی kerman.airport.ir وairport.kr.ir مراجعه کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***