تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بابایی اقدم: سامان‌دهی مشاغل مزاحم نیازمند یک برنامه اساسی است

رئیس کمیسیون تحقیق و نظارت شورای اسلامی شهر تبریز گفت:سامان‌دهی مشاغل مزاحم، به عنوان یکی از مهم‌ترین چالش‌ها در ایجاد مزاحمت‌های بصری و صوتی، نیازمند یک برنامه اساسی است.

بابایی اقدم: سامان‌دهی مشاغل مزاحم نیازمند یک برنامه اساسی است

به گزارش ائل پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، فریدون بابایی اقدم در مراسم بهره‌برداری از سالن ورزشی شهروند، با بیان این مطلب تصریح کرد: اتوبان پاسداران که سال‌های سال از مشکلات اساسی شهر تبریز بود، نمونه بارز این قبیل پروِژه‌هاست که با شتاب مراحل اجرایی، امروز در آستانه آسفالت ریزی قرار گرفته است.

وی افزود: خوشبختانه وعده شهردار تبریز در مورد تسریع در عملیات عمرانی پروژه ها و ایجاد کارگاه‌های عمرانی در مناطف مختلف شهر تبریز محقق شده است.

بابایی اقدام با بیان این که توجه توامان به پروِه‌های عمرانی و موضوعات فرهنگی در برنامه‌های شهرداری بارز است، اظهار داشت: توسعه فضاهای ورزشی، نقش مهمی در برخورداری مناطق محروم از شاخص‌های فرهنگی و اجتماعی خواهد داشت.

وی با اشاره به برنامه‌های شهرداری تبریز در منطقه چهار تبریز گفت: در اولویت‌ قرار دادن پروژه‌های مربوط به مناطق محروم با اجرای پروژه هایی از قبیل تعریض خیابان آذربایجان در دو مسیر رفت و برگشت، آسفالت اساسی خیابان ها و سامان‌دهی بیش از 10 پارک محلی از اقدامات چشمگیر شهرداری منطقه چهار تبریز در ماه‌های اخیر بوده‌است.

بابایی اقدم در ادامه خاطرنشان کرد: سامان‌دهی مشاغل مزاحم، به عنوان یکی از مهم‌ترین چالش‌ها در ایجاد مزاحمت‌های بصری و صوتی، نیازمند یک برنامه اساسی است.

به گفته وی وسعت پارک بزرگ تبریز، در آغاز مراجل طراحی، حدود 880 هکتار بود که این وسعت، با شروع ساخت و ساز ها در اطراف این پارک، به 550 هکتار رسیده است.

بابایی اقدم با بیان این که باید وضعیت ساخت و سازهای این محدوده که در گذشته صورت گرفته است، مشخص شود، تاکید کرد: مدیریت شهری، یا باید این مناطق را به رسمیت شناخته و خدمات محله‌ای مناسب در این مناطق اجرا کند؛ و یا اینکه نسبت به تملک و افزودن آن‌ها به وسعت پارک بزرگ اقدام کند.

رئیس کمیسیون تحقیق و نظارت شورای اسلامی شهر تبریز تاکید کرد: در هریک از تصمیم‌سازی‌های شهری، باید به دنبال راهکارهای اساسی و ریشه‌ای باشیم؛ چرا که طرح‌های مُسکّن ، مقطعی بوده و قادر به جلب رضایت شهروندان نخواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، در حمایت از زمینه‌های سرمایه‌گذاری متفق و یکدل هستند.

بابایی اقدام در پایان گفت: بر اساس تعالیم امام خمینی (ره) خدمتگزاری، بی‌آنکه محدود به چارچوب خاصی باشد، امری بی‌انتها و نامحدود است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***