تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

برگزاری جشنواره تولیدات فرهنگی شهرداری های کلان شهرها در تبریز

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تبریز از برگزاری جشنواره تولیدات فرهنگی شهرداری های کلان شهرهای کشور در تبریز خبر داد.

برگزاری جشنواره تولیدات فرهنگی شهرداری های کلان شهرها در تبریز

به گزارش ائل پرس حجت الاسلام حمیدی در گفتگو با شهریار خاطرنشان کرد: در بیست و نهمین نشست معاونان امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری های کلانشهرهای کشور، مقرر شد تا "جشنواره ملی شهر فرهنگ" با موضوع تولیدات فرهنگی شهرداری های کلانشهرهای کشور همزمان با برنامه های ویژه هفته نکوداشت تبریز، در این شهر برگزار شود.

وی تصریح کرد: در این جشنواره، تولیدات فرهنگی شهرداری ها، از قبیل کتاب، فیلم، انیمیشن، نرم افزار و عکس، با محوریت آموزش های شهروندی، به رقابت پرداخته و آثار برگزیده همزمان با برنامه های ویژه هفته نکوداشت تبریز، ارایه می شود.

حمیدی با اشاره به سایر مضوعات مطرح در بیست و نهمین نشست معاونان امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری های کلانشهرهای کشور گفت: بررسی حضور اتباع بیگانه و لزوم برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی در این مورد، از دیگر مورد بحث معاونان امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری های کلانشهرهای کشور در این نشست بود.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تبریز تاکید کرد: بررسی و تحلیل آسیب ها، فرصت ها و موضوعات مشترک فرهنگی و اجتماعی مطرح در کلانشهرهای کشور، در گرو تعامل و همفکری ساز و کارها فرهنگی و اجتماعی شهرداری های کلان شهرهای کشور است.

حمیدی خاطرنشان کرد: با ایجاد هماهنگی و تبادل تجربیات مدیریت شهری در حوزه های فرهنگی و اجتماعی، می توان به راهبردهای اساسی و ریشه ای در حل و فصل دغدغه های این بخش حساس دست یافت. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***