تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

رئیس مرکز مدیریت فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی خبر داد:

واژگونی یک دستگاه خودروی وانت در کیلومتر ۱۰ بستان آباد- تیکمه‌داش

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکیآذربایجان شرقی با اشاره به واژگونی یک دستگاه خودروی وانت در کیلومتر ۱۰ بستان آباد- تیکمه‌داش در ساعت ۱۱:۵۰ صبح امروز گفت: متاسفانه این حادثه منجر به فوت راننده وانت شد.

واژگونی یک دستگاه خودروی وانت در کیلومتر ۱۰ بستان آباد- تیکمه‌داش

به گزارش ائل پرس، روزبه رجائی غفوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به افزایش آمار تصادفات رانندگی منجر به جرح و فوت در محورهای مواصلاتی استان در چند روز گذشته، از مردم خواست، در ساعات پیک ترافیک از تردد در محورهای مواصلاتی خودداری کنند.

وی با بیان این‌که تجمع مردم در حوالی سوانح رانندگی و فیلمبرداری از این صحنه‌ها به معضل بزرگی در جهت امدادرسانی تبدیل شده است، گفت: در هنگام وقوع سوانح رانندگی متاسفانه همه‌ی خودروهای عبوری از آن مسیر و عابران پیاده برای تماشای صحنه تجمع می‌کنند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکیآذربایجان شرقی از مردم خواست، تا زمان بروز تصادف به جای فیلم گرفتن و تجمع، راه را برای عبور خودروهای امدادی باز کنند.

رجائی غفوری با بیان این‌که دادن نشانی اشتباه به اورژانس 115هم اغلب زمان امدادرسانی را با تاخیر مواجه می‌کند، از عموم شهروندان خواست در ارائه‌ی نشانی دقیق محل حادثه دقت کنند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکیآذربایجان شرقی با اشاره به واژگونی یک دستگاه خودروی وانت در کیلومتر 10 بستان آباد- تیکمه‌داش در ساعت 11:50 صبح امروز گفت: متاسفانه این حادثه منجر به فوت راننده وانت شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***