تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

شهردار منطقه ۵ تبریز:

مسیر گشایی دو کمال و اتوبان ولایت اجرا خواهد شد

شهردار منطقه پنج تبریز از اجرای ۲ پروژه فرا منطقه ای توسط شهرداری منطقه پنج تبریز خبر داد.

 مسیر گشایی دو کمال و اتوبان ولایت اجرا خواهد شد

به گزارش ائل پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، یعقوب هوشیار با بیان این مطلب گفت: دو پروژه عمرانی فرا منطقه ای ، مسیر گشایی دو کمال و اتوبان ولایت توسط این منطقه اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه سیاست این منطقه اجرای یک پروژه فرا منطقه ای و بزرگ در هر سال می باشد گفت: سال گذشته پروژه 60 متری دو کمال که نقش اصلی در کاهش بار ترافیکی ورودی و مرکز شهر خواهد داشت آغاز شد و امسال نیز اتوبان ولایت در دستور کار منطقه قرار گرفته است .

شهردار منطقه پنج با اشاره به اینکه اجرای طرح های فرا منطقه ای برای آینده تبریز مفید و گره گشا می باشد در خصوص آخرین وضعیت پروژه دو کمال گفت : تملک املاک واقع در مسیر دو کمال - در حد فاصل جاده تهران تا میدان شهید فهمیده - با سرعت در حال پیگیری است و عملیات عمرانی آن نیز شروع شده است.

وی طول این مسیر را 4 کیلومتر بر شمرد و افزود : تاکنون برای تملک املاک واقع در مسیر بالغ بر 250 میلیارد ريال هزینه شده است.

هوشیار به دیگر پروژه بزرگ و فرا منطقه ای نیز اشاره نمود و گفت : اتوبان ولایت علاوه بر حمل و نقل و ترافیک شهری برای مواقع بحرانی نیز تعریف شده است وی افزود : مطالعات پروژه به پایان رسیده و در حال عقد قرار داد با پیمانکار جهت اجرای آن به طول 6 کیلومتر و در حد فاصل اتوبان پاسداران تا سه راهی اهر هستیم .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***