تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

اسماعیل حلالی در گفتگو با ائل پرس:

نباید کوچکترین اشتباهی مقابل آرژانتین داشته باشیم/ شانس اول قهرمانی آلمان است

اسماعیل حلالی در گفتگو با ائل پرس گفت: بازیکنان تیم ملی باید با تمرکز و آرامش بیشتری در بازی مقابل آرزانتین به میدان بروند.

نباید کوچکترین اشتباهی مقابل آرژانتین داشته باشیم/ شانس اول قهرمانی آلمان است

اسماعیل حلالی، کارشناس فوتبال در گفتگو با ائل پرس و با اشاره به بازی امروز تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل آرژانتین در دور دوم مرحله گروهی جام جهانی برزیل گفت: شرایط بازی امروز شرایط سختی است و نسبت به دیدار مقابل نیجریه و بوسنی دشوارتر خواهد بود.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به تاکتیک تدافعی تیم ملی مقابل نیجریه گفت: استفاده از این روش بازی که در زمین خود متراکم شده و چشم به ضدحملات احتمالی بدوزیم در دستور کار امروز تیم ملی هم قرار خواهد گرفت.

تمرکز و آرامش بیشتری برای بازی با آرژانتین لازم است

وی با اشاره به حساسیت خاص این بازی برای فوتبال کشورمان بیان کرد: بازیکنان تیم ملی باید با تمرکز و آرامش بیشتری در این بازی به میدان بروند.

حلالیافزود: برنامه تیم ملی برای گل نخوردن در نیمه اول بسیار مهم است زیرا در صورتی که در نیمه اول گلی دریافت کنیم با از دست رفتن تمرکز دفاعی تیم، فضا به مهاجمان زهردار آرژانتین داده خواهد شد تا گل های بیشتری به ثمر برسانند.

تیم ملی باید برای ضد حملات برنامه داشته باشد

وی ادامه داد: در نیمه دوم بازی ایران باید برای ضد حملات برنامه داشته باشد و از فرصت های خود نهایت استفاده را بکند.

نباید کوچکترین اشتباه مقابل آرژانتین داشته باشیم

این مربی فوتبال در پاسخ به سوال خبرنگار ائل پرس در خصوص احتمال تغییرات در ترکیب اصلی تیم ملی گفت: فکر نمی کنم تغییری در ترکیب اصلی تیم وجود داشته باشد.

وی با اشاره به برخی اشتباهات ایران در بازی مقابل نیجریه در بخش دفاعی تاکید کرد: کوچکترین اشتباه مقابل آرژانتین غیرقابل مهار خواهد بود.

حلالیمقایسه نیجریه و آرژانتین را اشتباه دانسته و گفت: بازیکنان آرژانتین خلاق هستند و هر لحظه غیرقابل پیش بینی بازی می کنند در حالی که نیجریه بر اساس فوتبال قدرتی بازی می کرد.

انگلیس بدشانسی آورد / بازیکنان اسپانیا خسته بودند

این بازیکن سابق تیم ملی فوتبال در پاسخ به سوال خبرنگار ائل پرس در خصوص حذف تیم های بزرگی چون اسپانیا و انگلیس گفت: انگلیس بدشناسی آورد. نباید به اروگوئه می باخت اما علی رغم بازی خوب خود حذف شد. اما اسپانیا انگیزه روحیه لازم برای صعود به مراحل بالاتر جام را نداشت. بازیکنان این تیم خسته بودند و مشخص بودند در داخل تیم مشکلاتی وجود دارد.

شانس آلمان برای قهرمانی بیشتر از برزیل است

وی ادامه داد: زیبایی های فوتبال به همین است که یک تیم با بازی های خوب حذف شود یا قهرمان دوره قبل دو شکست پی در پی داشته باشد.

هلالی در پایان آلمان را شانس اول قهرمانی در جام جهانی برزیل دانسته و گفت: به شخصه طرفدار برزیل هستم اما فکر می کنم آلمان بهترین شرایط را برای قهرمانی دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***