تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

میلانی خبر داد:

برنامه هاي حوزه هنري امسال از تنوع بيشتري برخوردار است

رئيس حوزه هنري استان آذربايجان شرقي با اشاره به برنامه های سال ۹۳ گفت: برنامه هاي حوزه هنري اين استان در شش بخش نمایش، آفرینش های ادبی، موسیقی، هنرهای تصویری، هنرهای تجسمی و مطالعات و فرهنگ پایداری به صورت متوازن طراحی و تدوین شده است.

 برنامه هاي حوزه هنري امسال از تنوع بيشتري برخوردار است


به گزارش ائل پرس به نقل از روابط عمومي حوزه هنري آذربايجان شرقي؛ حسن ميلاني افزود: بر اين اساس برنامه هاي هفتگي حوزه هنري استان به تفكيك واحدهاي هنري شامل كارگاه هاي فيلمنامه نويسي، داستان نويسي، شعر، تدوين و ادبيات پايداري مي‌باشد.

وي همچنين ادامه داد: كارگروه هاي مختلفي نظير كارگروه ادبيات فولكلور، طنز زنجفيل، فيلم، عكاسي،‌تصوير سازي وكاريكاتور در سال جاري به صورت هفتگي تشكيل خواهد شد.

ميلاني اظهار داشت: محفل شعر و موسيقي عاشيقلار نيز شنبه هاي آخر هر ماه براي علاقه مندان برگزار خواهد شد.

وی توجه به شعار سال( اقتصاد و فرهنگ همراه با عزم ملی و مدیریت جهادی ) كه توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده را اولین اولویت حوزه ی هنری عنوان و بیان داشت: این موضوع مطالبه از بخش فرهنگ را افزایش خواهد داد و به همین دلیل اولویت اول حوزه هنری توجه به این شعار است كه بخش فرهنگ به صورت گسترده ای عنوان شده است.       
رئيس حوزه هنري آذربايجان شرقي گفت: از آنجایی  كه حوزه هنری یك نهاد تبلیغی با رويكرد هنری است، سعی دارد زمینه را برای فعالیت هنرمندان فراهم كند.

ميلاني با بیان اینكه آثار تولیدی حوزه ی هنری باید شاخص  و جریان ساز باشد، اظهار كرد: همه ما به انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ارزش هایی كه الهام گرفته  از مكتب عاشوراست توجه می كنیم و به  تولیداتی كه این مضامین را در خود جای داده ارزش می نهیم، سعی داریم كه این مضامین در فرم های هنری پیشر فته و استاندارد ارائه شود


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***