تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

درخواست بالوتلی از ملکه انگلیس

مهاجم خط حمله تیم ملی ایتالیا گفت حاضر است تلاش خود را برای زنده ماندن امید تیم ملی انگلیس به مرحله یک هشتم نهایی انجام دهد.

درخواست بالوتلی از ملکه انگلیس

به گزارش ائل پرس به نقل از تسنیم،  شکست 2 بر یک تیم ملی انگلیس مقابل اروگوئه در بازی سوم گروه D جام جهانی 2014 امید صعود سه‌شیر به مرحله حذفی رقابت‌ها را کمرنگ‌ کرد و حالا شاگردان روی هاجسون برای صعود چشم امید به بازی‌های تیم ملی ایتالیا دوخته‌اند، چون تنها در صورتی که آتزوری هر دو بازی بعدی خود را برابر تیم‌های کاستاریکا و اروگوئه ببرد، انگلیس می‌تواند به مرحله بعد صعود کند.


با توجه به این موضوع ماریو بالوتلی، مهاجم تیم ملی ایتالیا یکی از افرادی است که با گلزنی خود می‌تواند به بقای انگلیس در جام جهانی 2014 کمک کند. البته او گفته است اگر این کار را برای سه‌شیر انجام داد پاداش می‌خواهد، آن هم از ملکه الیزابت دوم!

"یاغی"(لقب بالوتلی در دنیای فوتبال) در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: «اگر کمک کنم ایتالیا، کاستاریکا را شکست دهد و انگلیس در جام جهانی بماند، ملکه الیزابت می‌تواند رودر‌رو از من قدردانی کند».

تیم‌های ملی ایتالیا و کاستاریکا در چهارمین دیدار از گروه D‌ جام جهانی 2014 ساعت 20:30 امشب در ورزشگاه آره‌نا پرنامبوکوی شهر رسیفه به مصاف یکدیگر می‌روند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***