تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

«۵ ستاره» پنجمین فیلم میلیاردی بهار

فیلم سینمایی «۵ ستاره» ساخته مهشید افشار زاده با نزدیک شدن به مرز یک میلیارد فروش در فهرست ۵ فیلم میلیاردی اکران بهار قرار گرفت.

«۵ ستاره» پنجمین فیلم میلیاردی بهار

به گزارش ائل پرس به نقل از فارس، فیلم سینمایی «متروپل» ساخته مسعود کیمیایی تا پایان پنجشنبه 29 به فروش 480 میلیون تومانی دست یافت.امیر قطبی از موسسه پخش فیلمیران فروش فیلم سینمایی «متروپل» را در تهران 320 میلیون تومان و در شهرستان 160 میلیون تومان اعلام کرد.

براساس این گزارش، آخرین ساخته مسعود کیمیایی با دراختیار داشتن 37 سینما در کشور و به سرگروهی سینما قدس توانسته به این فروش دست پیدا کند.

همچنین «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» ساخته روح‌الله حجازی توانسته 500 میلیون تومان گیشه را به خود اختصاص دهد. این فیلم با دراختیار داشتن 21 سینما در کشور به این فروش دست یافته است.

مهدی صباغ‌زاده مدیرعامل مؤسسه پخش نیمروز در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، فروش شهرستان این فیلم را 150 میلیون تومان و فروش تهران را 350 میلیون تومان اعلام کرد.

بر همین اساس، «5 ستاره» مهشید افشارزاده نیز با دراختیار داشتن 23 سینما در کشور تا شب گذشته به مرز یک میلیارد فروش نزدیک شد. این در حالی است که «5 ستاره» 22 سینما در تهران و 48 سینما در شهرستان را دراختیار دارد.

محمدرضا صابری مدیرعامل مؤسسه پخش نورتابان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، فروش 5 ستاره را در تهران 615 میلیون تومان و در شهرستان 300 میلیون تومان اعلام کرد.

به گزارش فارس، «50 قدم آخر» کیومرث پوراحمد نیز در گیشه با کم‌اقبالی روبه‌رو است و با دراختیار داشتن 17 سالن سینما در کشور به فروش 60 میلیون تومانی رسیده است.

سعید خانی از دفتر پخش نسیم صبا فروش«50 قدم آخر» در تهران را 44 میلیون تومان و شهرستان را 16 میلیون تومان اعلام کرد.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***