تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

سخنگوی شورای اسلامی تبریز:

تغییر نام تیم فوتبال شهرداری به ماشین‌سازی جهت حمایت از این تیم مردمی است

حاجی‌زاده اظهار کرد: تیم فوتبال ماشین‌سازی، شناسنامه فوتبال تبریز و آذربایجان است و ایده تغییر نام تیم فوتبال شهرداری به ماشین‌سازی به درخواست خیل تماشاگران و هواداران خونگرم ماشین‌سازی و ضرورت حمایت از این تیم پرطرفدار و مردمی اتخاذ شده است.

 تغییر نام تیم فوتبال شهرداری به ماشین‌سازی جهت حمایت از این تیم مردمی است

به گزارش ائل پرس به نقل از فارس، سعید حاجی‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در آخرین جلسه هیئت مدیره سازمان ورزش شهرداری تبریز، اعضاء، تصمیم‌گیری در خصوص تغییر نام تیم فوتبال شهرداری تبریز به ماشین‌سازی در رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور را به شورای این سازمان واگذار کردند و حالا هواداران ماشین‌سازی و دوستداران فوتبال آذربایجان در انتظار تصمیم این شورا هستند.


وی با اشاره به برخی مخالفت‌های صورت گرفته با این پیشنهاد گفت: با وجود موافقت‌های اولیه و مساعدت شهردار تبریز، هواداران ماشین‌سازی درباره تصمیم نهایی شورای سازمان ورزش شهرداری تبریز نگرانی‌هایی دارند که به نظر می‌رسد این نگرانی‌ها با فرافکنی برخی چندان بی‌جا هم نیست.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی کلانشهر تبریز افزود: برخی دوستان به تصور انتقال امتیاز سهمیه تیم فوتبال شهرداری تبریز به ماشین‌سازی با اصل این کار که فقط «تغییر نام» بوده است، مخالفت می‌کنند و این در حالی است که هرگز چنین موضوعی مطرح نبوده و نیست.

به گفته وی، تفسیرهای مختلف از ایده تغییر نام تیم فوتبال شهرداری تبریز به نام ماشین‌سازی باعث شده، شائبه انتقال سهمیه این تیم دسته یکی به نام ماشین سازی ایجاد شود و همین امر می‌تواند تصمیم نهایی شورای سازمان ورزش شهرداری تبریز را تحت تاثیر قرار داده و با چالش‌هایی مواجه کند.

سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر تبریز افزود: چه این تغییر نام اتفاق بیفتد و چه این اتفاق رخ ندهد، شهرداری برای تیم فوتبال خود در فصل جاری رقابت های دسته یک باشگاه‌های فوتبال کشور سرمایه‌گذاری و هزینه خواهد کرد ولی به نظر می‌رسد با تحقق این پیشنهاد امکان بهره‌مندی از ظرفیت هواداران بی‌شمار و متعصب ماشین‌سازی برای تضمین موفقیت سهمیه شهرداری در لیگ یک و پیشبرد بیش از پیش اهداف مدیریت شهری در حوزه ورزش فراهم خواهد شد.

سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: خوشبختانه شهردار و رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز که هر دو از اعضای شورای سازمان ورزش شهرداری تبریز هستند، همچنان بر نظر مثبت خود مبنی بر تحقق این تغییر نام پابرجا هستند و هواداران ماشین‌سازی انتظار دارند با رقم خوردن این اتفاق مبارک، دوباره فوتبال تبریز و آذربایجان اوج بگیرد.

حاجی‌زاده اظهار کرد: تیم فوتبال ماشین‌سازی، شناسنامه فوتبال تبریز و آذربایجان است و ایده تغییر نام تیم فوتبال شهرداری به ماشین‌سازی به درخواست خیل تماشاگران و هواداران خونگرم ماشین‌سازی و ضرورت حمایت از این تیم پرطرفدار و مردمی اتخاذ شده است از این رو مسئولان باید برای ایجاد نشاط اجتماعی و امید آفرینی که از اهداف کلان نظام اسلامی و مورد نظر مقام معظم رهبری است به این نظر و خواست هواداران ماشین‌سازی و فوتبال دوستان خطه آذربایجان احترام قائل شوند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***