تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی در گفتگو با ائل پرس:

آمریکایی ها در چاهی که برای دیگران کنده اند فرو خواهند افتاد/ فاتحه داعش همین روزها خوانده می شود

منصور حقیقت پور در گفتگو با ائل پرس بیان داشت: هر جریانی که بخواهد با سربریدن افراد بی گناه در منطقه حاکم شود موفق نخواهد شد و آمریکایی ها بدانند در چاهی که برای کشورهای منطقه کنده اند خودشان درعمق چاه فرو رفته و این توطئه دامن عربستان و کشورهای عربی حامی تروریسم را خواهد گرفت.

آمریکایی ها در چاهی که برای دیگران کنده اند فرو خواهند افتاد/ فاتحه داعش همین روزها خوانده می شود

 نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ائل پرس با بیان اینکه نباید از اقدامات داعش به عنوان جنبش یاد کرد زیرا داعش یک گروه تروریستی است؛ گفت: بدون شک این حرکات تروریستی به سرکردگی آمریکا و عربستان است که در طی آن نیروهای نظامی عربستان و رژیم بعث چهره ی خود را عوض کرده و با گذاشتن ریش عده ای از نیروهای نادان را باخود همراه کرده اند.

منصور حقیقت پور ادامه داد:  تعداد این نیروها هفت الی هشت هزار نفر بیشتر نیست و اگر امروز شاهد تصرف برخی شهرها توسط نیروهای داعش هستیم به دلیل خیانت برخی از مسولین عراقی است هرچند که بدون شک فاتحه ی این گروه در خاک عراق در مدت نه چندان دور خوانده خواهد شد.

نماینده ی مردم اردبیل، سرعین، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفتگو با ائل پرس تاکیدکرد: هر جریانی که بخواهد با سربریدن افراد بی گناه در منطقه حاکم شود موفق نخواهد شد و آمریکایی ها بدانند خودشان درعمق چاهیکه برای کشورهای منطقه کنده اند؛ فرو خواهند افتاد و این توطئه دامن عربستان و کشورهای حامی عربی را خواهد گرفت.

وی درپایان با اشاره به اینکه گروه داعش به دلیل شکست های پی در پی در سوریه، لبنان و بخش هایی از عراق در گذشته دست به اقدامات تروریستی اخیر زده خاطر نشان کرد: بدون شک دولت و ارتش عراق با  حمایت مردم، مرجعیت و نیروهای آزادی بخش موفق خواهد شد تا این گروه را نابود سازند .

گفتنی است با توجه به اعلام فتوای جهاد توسط مراجه شیعی و مفتیان اهل تسنن عراق، نیروهای داوطلب بسیاری برای حضور در مناطق درگیری با داعش اعلام آمادگی کرده و نیروهای دولت عراق در حال بازپس گیری مناطق اشغال شده توسط گروهک تروریستی موسوم به دولت اسلام عراق و شام است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***