تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

الشروق:

پیگیری محاکمه مبارک به اتهام قتل انقلابیون مصر

دادگاه جنایی قاهره امروز شنبه بار دیگر در آکادمی پلیس برای محاکمه «حسنی مبارک» رئیس جمهور مخلوع مصر، علاء و جمال پسران مبارک، «حبیب العادلی» وزیر کشور مبارک و ۶ معاون وی برگزار می شود.

پیگیری محاکمه مبارک به اتهام قتل انقلابیون مصر

به گزارش ائل پرس،تسنیم به نقل از الشروق نوشت:مبارک، علاء و جمال، حبیب العادلی و 6 معاون وی به اتهام قتل انقلابیون مصر در جریان انقلاب 25 ژانویه امروز محاکمه می شوند.

دادگاه جنایی قاهره رسیدگی به قضیه قتل تظاهرات کنندگان مسالمت جو در جریان انقلاب 25 ژانویه و وارد آوردن خسارت به بیت المال از طریق صادرات گاز به اسرائیل را به جلسه امروز موکول کرد تا به دفاعیات سرلشگر «اسماعیل الشاعر» معاون اسبق وزیر کشور مصر و مدیر امنیت قاهره گوش فرا دهد.

حسنی مبارک، حبیب العادلی وزیر کشور وی و 6 تن از معاونانش در قضیه تحریک و مساعدت به قتل تظاهرات کنندگان مسالمت جو در جریان انقلاب 25 ژانویه، ایجاد هرج و مرج در کشور و ایجاد خلأ امنی محاکمه می شوند.

این در حالی است که محاکمه مبارک و دو پسرش علاء و جمال و نیز «حسین سالم» بازرگان مصری همچنین در قضیه فساد مالی، سوء استفاده از منصب و وارد آوردن خسارت به بیت المال و صادرات گاز مصری به اسرائیل با قیمت ارزان، ادامه دارد.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***