تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

به مناسبت میلاد حضرت ولی عصر،

اجرای موسیقی فولکلور آذربایجانی در سنندج توسط گروه دف نوازن سماع

گروه موسیقی دف نوازان سماع حوزه هنری آذربایجان شرقی به مناسبت میلاد حضرت ولی عصر (عج) به اجرای برنامه در سنندج می پردازند.

اجرای موسیقی فولکلور آذربایجانی در سنندج توسط گروه دف نوازن سماع


به گزارش ائل پرس،  گروه 52 نفری دف نوازان سماع آذربایجان شرقی با تصانیف ˈالحکم للهˈ،ˈ ذوالجلالˈ، ˈکوبان ضربیˈ و قطعاتی از موسیقی فولکلور آذربایجانی در ویژه برنامه ˈشادیانهˈ پردیس سینمایی بهمن سندج   به اجرای برنامه می پردازند.


ویژه برنامه ˈشادیانهˈ به مناسبت نیمه شعبان با حضور شاعران برتر کردستان و گروه های موسیقی کردی و ترکی امروز در پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار می شود.


 رییس حوزه هنری کردستان گفت: حوزه هنری استان کردستان در راستای اهداف و سیاست های محوری خود که همانا توجه به هنر اسلامی است هر ساله به مناسبت نیمه شعبان ویژه برنامه ای شاد را تحت عنوان ˈ شادیانهˈ برگزار می کند.


امین مرادی افزود: این جشن با حضور شاعران توانمند استان و گروه موسیقی دف نوازان سماع حوزه هنری آذربایجان شرقی، گروه دف نوازی حوزه هنری کردستان و گروه موسیقی سنتیˈ ئالان سنندجˈ برگزار خواهد شد.


وی اظهار کرد: امسال برای نخستین بار و به منظور تعامل فرهنگی و هنری میان استان های کشور گروه دف نوازان سماع آذربایجان شرقی در این برنامه حاضر می شوند با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***